Android Netrunner LCG Revised Core Set
Android: Netrunner - Revised Core Set je najnovšie vydanie základnej sady tejto kartovej deckbuilding hry. V balení nájdete všetko potrebné pre hru 2 hráčov, karty z pôvodnej sady a karty z cyklu Genesis a Spin (celkom viac než 240 kariet).  Kartová hra formátu LCG, ktorá sa odohráva v New Angeles, meste z kyberpunkovej budúcnosti. Jeden hráč sa ujme úlohy netrunnera, futuristického hackera, proti ktorému sa postaví druhý hráč zastupujúci megakorporácie. Megakorporácia vo svojom ťahu získava zdroje, inštaluje ochranné programy a na vzdialené servery umiestňuje agendy, ktoré mu prinášajú víťazné body. Netrunner používa svoje zdroje, zostavuje hardware, inštaluje programy a hlavne vyrába tzv. runy- pokusy o preniknutie do systému korporácie aby ukradol agendy. Za ukradnuté agendy naopak získava víťazné body netrunner.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
39,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Android: Netrunner - Revised Core Set je najnovšie vydanie základnej sady tejto kartovej deckbuilding hry. V balení nájdete všetko potrebné pre hru 2 hráčov, karty z pôvodnej sady a karty z cyklu Genesis a Spin (celkom viac než 240 kariet). 

Kartová hra formátu LCG, ktorá sa odohráva v New Angeles, meste z kyberpunkovej budúcnosti. Jeden hráč sa ujme úlohy netrunnera, futuristického hackera, proti ktorému sa postaví druhý hráč zastupujúci megakorporácie. Megakorporácia vo svojom ťahu získava zdroje, inštaluje ochranné programy a na vzdialené servery umiestňuje agendy, ktoré mu prinášajú víťazné body. Netrunner používa svoje zdroje, zostavuje hardware, inštaluje programy a hlavne vyrába tzv. runy- pokusy o preniknutie do systému korporácie aby ukradol agendy. Za ukradnuté agendy naopak získava víťazné body netrunner.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Richard Garfield, Lukas Litzsinger
Rok vydania:
2017
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje