The Lord of the Rings: The Card Game - Revised Core Set
Revidované štartovné balenie populárnej kartovej hry The Lord of the Rings: The Card Game, ktoré je plne kompatibilné so všetkými doposiaľ vydanými rozšíreniami. The Lord of the Rings: The Card Game - Revised Core Set ponúka hráčom možnosť zostaviť skupinu dobrodruhov a pokúsiť sa o plnenie nebezpečných úloh počas putovania po Stredozemi. Hrdinovia z celej Stredozeme, od slnkom zaliatych polí Kraja, cez spletité cestičky Temného hvozdu, až po mocne kráľovstvá Gondoru a Rohanu, sa musia spojiť a postaviť sa hrozbe Temného pána, Saurona. The Lord of the Rings: The Card Game - Revised Core Set je kooperatívna hra pre 1 až 4 hráčov, v ktorej sa hráči spoločnými silami pokúšajú zdolať nástrahy jednotlivých scenárov. V rámci živej kartovej hry (Living Card Game®) si môžete ďalšími rozšíreniami prispôsobovať podobu tejto hernej sady alebo si vytvoriť vlastné originálne balíčky kariet.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
69,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Revidované štartovné balenie populárnej kartovej hry The Lord of the Rings: The Card Game, ktoré je plne kompatibilné so všetkými doposiaľ vydanými rozšíreniami.

The Lord of the Rings: The Card Game - Revised Core Set ponúka hráčom možnosť zostaviť skupinu dobrodruhov a pokúsiť sa o plnenie nebezpečných úloh počas putovania po Stredozemi. Hrdinovia z celej Stredozeme, od slnkom zaliatych polí Kraja, cez spletité cestičky Temného hvozdu, až po mocne kráľovstvá Gondoru a Rohanu, sa musia spojiť a postaviť sa hrozbe Temného pána, Saurona.

The Lord of the Rings: The Card Game - Revised Core Set je kooperatívna hra pre 1 až 4 hráčov, v ktorej sa hráči spoločnými silami pokúšajú zdolať nástrahy jednotlivých scenárov. V rámci živej kartovej hry (Living Card Game®) si môžete ďalšími rozšíreniami prispôsobovať podobu tejto hernej sady alebo si vytvoriť vlastné originálne balíčky kariet.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nate French
Rok vydania:
2022
Hodnotenie hry
Jarrok
20.5.2012
Náročný solitér s nutnosťou znalosti angličtiny. Karty obsahujú veľa doplnkového textu, takže bez dobrej angličtiny sa nepohnete. Náročnosť je možné upraviť jednoducho tak, že hráte za 2 družiny - vtedy je hra o dosť ľahšia, ale stále ostáva výzvou. Minimálne rovnako veľa času ako samotným hraním strávite prípravou hracieho balíčku. Ak máte radi Pána prsteňov a fantasy vôbec, pridajte si ďalšie body navyše. Jednoznačne skvelá hra pre náročných.
Fanúšik
31.1.2014
Je to veľmi dobrá hra, bál som sa, že to bude ťažké a nudné a že sa to bude ťažko prekladať keďže mám len 14 rokov, ale teraz vidím, že moje obavy boli zbytočné. :D
2 Hodnotenia
Herné rozšírenia
The Treachery of Rhudaur (The Lord of the Rings: The Card Game)
skladom, odosielame čo najskôr
14,99 €
Escape from Mount Gram (The Lord of the Rings: The Card Game)
skladom, odosielame čo najskôr
14,99 €
The Battle of Carn Dûm (The Lord of the Rings: The Card Game)
skladom, odosielame čo najskôr
14,99 €
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
62,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje