Válka o prsten: Válečníci Středozemě (rozšírenie)
Válka o prsten: Válečníci Středozemě je v poradí druhé rozšírenie epickej hry Válka o prsten. Vojny o prsteň sa zúčastnilo mnoho národov a stvorení a práve toto rozšírenie pridáva ďalšie frakcie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť o osude Stredozeme vo váš prospech. Čo keby vyšli Enti vznešenému Lórienu na pomoc pred útokom Tieňa? Čo ak by umbarskí korzári išli plieniť okolie rieky Anduin? V rozšírení nájdete nie len toto! Viaceré národy, ktoré boli doteraz reprezentované len na akčných kartách, získavajú samostatné figúrky a pravidlá. Ide napríklad o Entov, orlov, mŕtvych mužov zo Šerej brázdy, ale aj korzárov Umbaru, horalov a obrie pavúky z Temnohvozdu. Vďaka novým kartám udalostí, kockám a figúrkam sa vaša hra dostane na ešte vyššiu úroveň a bude ešte väčšou výzvou.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
150-180 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
48,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Válka o prsten: Válečníci Středozemě je v poradí druhé rozšírenie epickej hry Válka o prsten. Vojny o prsteň sa zúčastnilo mnoho národov a stvorení a práve toto rozšírenie pridáva ďalšie frakcie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť o osude Stredozeme vo váš prospech.

Čo keby vyšli Enti vznešenému Lórienu na pomoc pred útokom Tieňa? Čo ak by umbarskí korzári išli plieniť okolie rieky Anduin? V rozšírení nájdete nie len toto! Viaceré národy, ktoré boli doteraz reprezentované len na akčných kartách, získavajú samostatné figúrky a pravidlá. Ide napríklad o Entov, orlov, mŕtvych mužov zo Šerej brázdy, ale aj korzárov Umbaru, horalov a obrie pavúky z Temnohvozdu.

Vďaka novým kartám udalostí, kockám a figúrkam sa vaša hra dostane na ešte vyššiu úroveň a bude ešte väčšou výzvou.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
150-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Roberto Di Meglio, Marco Maggi, Francesco Nepitel
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje