Válka o prsten: Páni Středozemě (rozšírenie)
Válka o prsten: Páni Středozemě je prvé rozšírenie hry Válka o prsten, ktoré tejto epickej hre pridáva ešte viac možností. Prináša nové postavy, za ktoré môžete hrať. Vďaka tomuto rozšíreniu sa môžete ponoriť do rôznych alternatív, ako by sa vyvíjala vojna o prsteň, keby traja nositelia elfských prsteňov vyzvali Saurona na súboj, keby sa balrog dostal z Morie a šíril by oheň a des po celej Stredozemi, alebo iné. Získavate teda úplne nové možnosti a stratégie, ako sa dostať k víťazstvu. Niektoré osobnosti, ktoré boli v základnej hre reprezentované iba kartami udalostí, teraz dostávajú priestor ako figúrky so samostatnými schopnosťami. Sú to napr. Elrond, Galadriel, Smeágol, Gothomg, alebo balrog z Morie. Popri nových postavách dostanú hráči aj nové kocky (špecifické pre ľud západu a prisluhovačov Saurona). Sú pripravené aj nové karty Spoločníkov, aby ste mohli hrať verziu „Rada Roklinky“. Súčasťou hry sú aj alternatívne figúrky Gandalfa bieleho a Aragorna. Osud Stredozeme je vo vašich rukách!
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
150-180 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
28,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Válka o prsten: Páni Středozemě je prvé rozšírenie hry Válka o prsten, ktoré tejto epickej hre pridáva ešte viac možností. Prináša nové postavy, za ktoré môžete hrať.

Vďaka tomuto rozšíreniu sa môžete ponoriť do rôznych alternatív, ako by sa vyvíjala vojna o prsteň, keby traja nositelia elfských prsteňov vyzvali Saurona na súboj, keby sa balrog dostal z Morie a šíril by oheň a des po celej Stredozemi, alebo iné. Získavate teda úplne nové možnosti a stratégie, ako sa dostať k víťazstvu.

Niektoré osobnosti, ktoré boli v základnej hre reprezentované iba kartami udalostí, teraz dostávajú priestor ako figúrky so samostatnými schopnosťami. Sú to napr. Elrond, Galadriel, Smeágol, Gothomg, alebo balrog z Morie.

Popri nových postavách dostanú hráči aj nové kocky (špecifické pre ľud západu a prisluhovačov Saurona). Sú pripravené aj nové karty Spoločníkov, aby ste mohli hrať verziu „Rada Roklinky“. Súčasťou hry sú aj alternatívne figúrky Gandalfa bieleho a Aragorna. Osud Stredozeme je vo vašich rukách!

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
150-180 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Roberto Di Meglio, Marco Maggi, Francesco Nepitel
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje