Pán Prstenů - karetní hra (revidované vydanie): Spoločenstvo prstenu (rozšírenie ságy)
Pán Prstenů - karetní hra (revidované vydanie): Spoločenstvo prstenu je rozšírenie pre kartovú LCG hru Pán prstenů. Pridajte sa ku Frodovi Pytlíkovi a jeho spoločníkom na začiatku legendárnej výpravy s cieľom zničiť Jeden prsteň a poraziť Saurona. Na každom kroku cesty vás budú čakať nástrahy a prekážky, ako sú preradní Skurut-hai, Strážca pod hladinou, Balrog alebo desiví Nazgulovia. Pán prstenů: Rozšíření ságy Společenstvo prstenu prináša šesť scenárov, počas ktorých znovu prežijete dobrodružstvá hrdinov Spoločenstva prsteňu, ako ho poznáte z prvého dielu epického príbehu Pán prsteňov z pera J. R. R. Tolkiena. Mimo to ponúka toto rozšírenie viac ako 60 herných kariet a kariet hrdinov, s ktorými môžete zostaviť alebo doplniť balíčky kariet pre ľubovoľný zo scenárov či kampaní Pána prstenů: karetní hry. Rozšírenie obsahuje všetky karty, ktoré boli súčasťou originálnych rozšírení Černí jezdci a Cesta ztemní (nikdy nevyšli v českom jazyku) – všetko pohodlne v jednom balení.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
72,49 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pán Prstenů - karetní hra (revidované vydanie): Spoločenstvo prstenu je rozšírenie pre kartovú LCG hru Pán prstenů.

Pridajte sa ku Frodovi Pytlíkovi a jeho spoločníkom na začiatku legendárnej výpravy s cieľom zničiť Jeden prsteň a poraziť Saurona. Na každom kroku cesty vás budú čakať nástrahy a prekážky, ako sú preradní Skurut-hai, Strážca pod hladinou, Balrog alebo desiví Nazgulovia.

Pán prstenů: Rozšíření ságy Společenstvo prstenu prináša šesť scenárov, počas ktorých znovu prežijete dobrodružstvá hrdinov Spoločenstva prsteňu, ako ho poznáte z prvého dielu epického príbehu Pán prsteňov z pera J. R. R. Tolkiena. Mimo to ponúka toto rozšírenie viac ako 60 herných kariet a kariet hrdinov, s ktorými môžete zostaviť alebo doplniť balíčky kariet pre ľubovoľný zo scenárov či kampaní Pána prstenů: karetní hry.

Rozšírenie obsahuje všetky karty, ktoré boli súčasťou originálnych rozšírení Černí jezdci a Cesta ztemní (nikdy nevyšli v českom jazyku) – všetko pohodlne v jednom balení.

Obsah hry:
  • 1 pravidlá hry
  • 7 kariet hrdinov
  • 57 herných kariet
  • 22 kariet úloh
  • 209 kariet stretnutí
  • 6 kariet kampaní
  • 28 kariet výhod/strastí
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje