Pán Prstenů - karetní hra (revidované vydanie): Dvě věže (rozšírenie ságy)
Pán Prstenů - karetní hra (revidované vydanie): Dvě věže (rozšírenie ságy) je rozšírenie pre kartovú LCG hru Pán prstenů. Pridajte sa k Aragornovi a jeho spoločníkom na výpravu po rozdelení spoločenstva s cieľom zničiť a poraziť zlovoľné armády zradného Sarumana! Spoločenstvo sa rozpadlo. Počas osudného stretu v Amon Hen naň zaútočili jednotky uruk-hai s Bielou rukou Sarumana a v chaose boli niektorí členovia zajatí,či zabití. Nádej je stále živá, hoc sú okolnosti nepriaznivé. Teraz musí Aragorn a zvyšok Spoločenstva nechať Froda cestovať do Mordoru, kým budú prenasledovať ohyzdov, ktorí zajali ich priateľov. Zažite ďalšiu kapitolu cesty za zničením jedného prsteňa v tomto epickom rozšírení. To obsahuje šesť scenárov, ktoré nasledujú dobrodružstvá z druhej časti legendárnej ságy Pán prsteňov. V tejto krabici tiež nájdete viac ako 60 kariet hrdinov a hráčov, ktoré možno použiť na zostavenie alebo vylepšenie balíčkov pre akýkoľvek scenár alebo kampaň Pána Prstenů - karetní hry. Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
74,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pán Prstenů - karetní hra (revidované vydanie): Dvě věže (rozšírenie ságy) je rozšírenie pre kartovú LCG hru Pán prstenů.

Pridajte sa k Aragornovi a jeho spoločníkom na výpravu po rozdelení spoločenstva s cieľom zničiť a poraziť zlovoľné armády zradného Sarumana!

Spoločenstvo sa rozpadlo. Počas osudného stretu v Amon Hen naň zaútočili jednotky uruk-hai s Bielou rukou Sarumana a v chaose boli niektorí členovia zajatí,či zabití. Nádej je stále živá, hoc sú okolnosti nepriaznivé. Teraz musí Aragorn a zvyšok Spoločenstva nechať Froda cestovať do Mordoru, kým budú prenasledovať ohyzdov, ktorí zajali ich priateľov.

Zažite ďalšiu kapitolu cesty za zničením jedného prsteňa v tomto epickom rozšírení. To obsahuje šesť scenárov, ktoré nasledujú dobrodružstvá z druhej časti legendárnej ságy Pán prsteňov. V tejto krabici tiež nájdete viac ako 60 kariet hrdinov a hráčov, ktoré možno použiť na zostavenie alebo vylepšenie balíčkov pre akýkoľvek scenár alebo kampaň Pána Prstenů - karetní hry.

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

 

Obsah hry:

1 kniha pravidiel
6 kariet hrdinov
63 herných kariet
17 kariet úloh
218 kariet stretnutí
6 kariet kampaní
20 kariet výhod/strastí

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje