Dream-Chaser Hero Expansion (The Lord of the Rings: The Card Game)
Dream-Chaser je veľké rozšírenie pre kartovú hru The Lord of the Rings: The Card Game a obsahuje 8 hrdinov spolu s mnohými kartami, pôvodne obsiahnutými v rozšírení The Grey Havens a v cykle Dream-Chaser. Všetky tieto karty nájdete v tomto rozšírení. S ikonickými postavami, ako sú Denethor, Glorfindel a Círdan Staviteľ lodí, je toto rozšírenie nevyhnutnosťou pre všetkých hráčov, ktorí chcú doplniť svoju zbierku. Hra je v anglickom jazyku, tento jazyk je pre jej hranie nevyhnutný, preto aj nasledujúci popis uvádzame v tomto jazyku: Long have the Elves of the Grey Havens build majestic ships to sail into the West. No one knows the seas as well as they, but these Noldor sailrs and navigators must still be ever vigilant. The sudden threats of severe storms or fleets of pillaging Corsairs always lurk on the horizon. This expansion can be used to build or enhance player decks for any The Lord of the Rings: The Card Game scenario or campaign.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
45,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dream-Chaser je veľké rozšírenie pre kartovú hru The Lord of the Rings: The Card Game a obsahuje 8 hrdinov spolu s mnohými kartami, pôvodne obsiahnutými v rozšírení The Grey Havens a v cykle Dream-Chaser. Všetky tieto karty nájdete v tomto rozšírení. S ikonickými postavami, ako sú Denethor, Glorfindel a Círdan Staviteľ lodí, je toto rozšírenie nevyhnutnosťou pre všetkých hráčov, ktorí chcú doplniť svoju zbierku.

Hra je v anglickom jazyku, tento jazyk je pre jej hranie nevyhnutný, preto aj nasledujúci popis uvádzame v tomto jazyku:

Long have the Elves of the Grey Havens build majestic ships to sail into the West. No one knows the seas as well as they, but these Noldor sailrs and navigators must still be ever vigilant. The sudden threats of severe storms or fleets of pillaging Corsairs always lurk on the horizon.

This expansion can be used to build or enhance player decks for any The Lord of the Rings: The Card Game scenario or campaign.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
62,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje