April April
April April je zábavná, tímová hra o šikovnosti pre 1-4 hráčov od 5 rokov. Nezbedný, pojašený škriatok Apríl pomiešal počasie a ročné obdobia! Sneh v lete a opadávanie listov na jar? Takto to predsa nemôže zostať! Podarí sa vám jeho neplechu zvrátiť a dať všetko do poriadku? Hra sa hrá priamo v obale (teda krabičke). Štyri ročné obdobia sú zobrazené v spodnej časti škatule a sú od seba oddelené pevnými prekážkami s rampou. Ku každému ročnému obdobiu prislúcha niekoľko loptičiek. Apríl ich pomiešal a niektoré z nich nie sú na správnom mieste. Okolo hracej plochy rozmiestnite žetóny ročných období, medzi ktoré sa zamiešalo niekoľko žetónov s nezbedným Aprílom. Podľa symbolu na otočenom žetóne môžete ''prefúknuť'' jednu z nesprávne umiestnených loptičiek na jej správne miesto (na jeden výdych!). Tím hrá proti Aprílovi a jeho aprílovému žartíku. Ak odhalíte všetky štyri žetóny ročného obdobia so škriatkom pred nápravou ročných období, hra končí a Apríl vyhráva.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

April April je zábavná, tímová hra o šikovnosti pre 1-4 hráčov od 5 rokov. Nezbedný, pojašený škriatok Apríl pomiešal počasie a ročné obdobia! Sneh v lete a opadávanie listov na jar? Takto to predsa nemôže zostať! Podarí sa vám jeho neplechu zvrátiť a dať všetko do poriadku?

Hra sa hrá priamo v obale (teda krabičke). Štyri ročné obdobia sú zobrazené v spodnej časti škatule a sú od seba oddelené pevnými prekážkami s rampou. Ku každému ročnému obdobiu prislúcha niekoľko loptičiek. Apríl ich pomiešal a niektoré z nich nie sú na správnom mieste. Okolo hracej plochy rozmiestnite žetóny ročných období, medzi ktoré sa zamiešalo niekoľko žetónov s nezbedným Aprílom.

Podľa symbolu na otočenom žetóne môžete ''prefúknuť'' jednu z nesprávne umiestnených loptičiek na jej správne miesto (na jeden výdych!). Tím hrá proti Aprílovi a jeho aprílovému žartíku. Ak odhalíte všetky štyri žetóny ročného obdobia so škriatkom pred nápravou ročných období, hra končí a Apríl vyhráva.

Obsah hry:

1 herný plán (vnútro krabice s napevno prirobenou prepážkou)
16 loptičiek ročných období
20 žetónov ročných období
1 látkové vrecúško
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje