Jeníček a Mařenka
Jeníček a Mařenka je kooperatívna hra pre tých, ktorí majú radi rozprávky a medovníky. Janko a Marienka blúdili v temnom lese, keď sa zrazu pred nimi objavila chalúpka postavená z najrôznejších medovníkov a sladkostí. Deti sa pustili do dobrôt, ale začala ich prenasledovať ježibaba. Pomôžte deťom nazbierať čo najviac sladkostí a utiecť ježibabe. Spoločnými silami sa budete snažiť poskladať kompletné obrázky sladkostí a za každý z nich získate žetón medovníka. Ak sa vám podarí nazbierať 5 žetónov, hra skončí vašim víťazstvom. Nesmie vás ale chytiť ježibaba. Hra obsahuje dva varianty s rôznou náročnosťou.    
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jeníček a Mařenka je kooperatívna hra pre tých, ktorí majú radi rozprávky a medovníky. Janko a Marienka blúdili v temnom lese, keď sa zrazu pred nimi objavila chalúpka postavená z najrôznejších medovníkov a sladkostí. Deti sa pustili do dobrôt, ale začala ich prenasledovať ježibaba. Pomôžte deťom nazbierať čo najviac sladkostí a utiecť ježibabe. Spoločnými silami sa budete snažiť poskladať kompletné obrázky sladkostí a za každý z nich získate žetón medovníka. Ak sa vám podarí nazbierať 5 žetónov, hra skončí vašim víťazstvom. Nesmie vás ale chytiť ježibaba.

Hra obsahuje dva varianty s rôznou náročnosťou.

 

 

Obsah hry:

medovníkový domček, 2 obojstranné štartovacie kartičky, 40 kartičiek sladkostí, 4 kartičky ježibabiných klobúkov, 8 žetónov medovníkov, 3 drevené figúrky (Janíčko, Marienka a Ježibaba), pravidlá

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje