Gingerbread House
Kde bol, tam bolo, v hlbokom lese žila osamote jedna čarodejnica. Jej najobľúbenejšou činnosťou bolo pečenie sladkých perníkov. Milovala perníky tak veľmi, že si z nich postavila svoj dom. Nanešťastie, v lese, kde žila, sa potulujú všelijaké rozprávkové bytosti, ktoré vždy keď idú okolo, jej z domu odjedia, tu kus strechy, či steny, ba dokonca aj z dverí. Všimla si, že títo nevítaný votrelci majú svoje obľúbené typy perníkov. A tak jedného dňa dostala nápad, ako sa ich zbaví raz a navždy.  V hre Gingerbread House hráči ukladajú dominu podobné dieliky v mriežke 3x3 a zakrývajú symboly rôznych perníkov a špeciálnych akcií. Za to získavajú žetóniky perníkov, ktoré používajú na lapenie rôznych rozprávkových bytostí, za čo získavajú body, či bonusové karty.     
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kde bol, tam bolo, v hlbokom lese žila osamote jedna čarodejnica. Jej najobľúbenejšou činnosťou bolo pečenie sladkých perníkov. Milovala perníky tak veľmi, že si z nich postavila svoj dom. Nanešťastie, v lese, kde žila, sa potulujú všelijaké rozprávkové bytosti, ktoré vždy keď idú okolo, jej z domu odjedia, tu kus strechy, či steny, ba dokonca aj z dverí. Všimla si, že títo nevítaný votrelci majú svoje obľúbené typy perníkov. A tak jedného dňa dostala nápad, ako sa ich zbaví raz a navždy. 

V hre Gingerbread House hráči ukladajú dominu podobné dieliky v mriežke 3x3 a zakrývajú symboly rôznych perníkov a špeciálnych akcií. Za to získavajú žetóniky perníkov, ktoré používajú na lapenie rôznych rozprávkových bytostí, za čo získavajú body, či bonusové karty. 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Phil Walker-Harding
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje