Podzimní syslení
V krásnej hre Podzimní syslení sa 2-4 hráči snažia poctivo pripraviť na nadchádzajúcu zimu a jej drsnú nadvládu nad lesom. Vďaka poriadnym zásobám sa snáď vašich zvierať toto náročné obdobie roka dotkne len minimálne. Každý hráč bude budovať svoju časť lesa s cestičkami, kde zvieratká nájdu chutnú potravu a zabývajú sa. V hre sa vyskytuje 23 druhov zvierat a na začiatku hry dostanú hráči jedno náhodné zvieratko, ktoré preferuje určitú potravu. Zároveň zistíte, koľko potravy dokáže skladovať vo svojom brlohu. Hráči si vo svojom ťahu vyberú jednu kartičku a umiestnia ju do svojho lesa. Celé územie lesa nesmie presiahnuť veľkosť 4x4 a zvieratká spolu nesmú susediť. Popri bežných živočíchoch sú v lese aj zvieratká, ktoré vám môžu pomôcť s úlohami, vďaka čomu si budete napríklad vyberať kartu skôr, vylepšíte potravu, alebo komôrku na uskladňovanie potravín prípadne prilákate ďalšie zvieratká. Víťazí hráč, ktorý sa o svoje zvieratká postará najlepšie. Hra je krásne prístupná, avšak ponúka zábavu aj pre náročnejších hráčov. Jej pravidlá totiž obsahujú aj náročnejšiu verziu pravidiel, ktorá prináša väčšie výzvy.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V krásnej hre Podzimní syslení sa 2-4 hráči snažia poctivo pripraviť na nadchádzajúcu zimu a jej drsnú nadvládu nad lesom. Vďaka poriadnym zásobám sa snáď vašich zvierať toto náročné obdobie roka dotkne len minimálne. Každý hráč bude budovať svoju časť lesa s cestičkami, kde zvieratká nájdu chutnú potravu a zabývajú sa.

V hre sa vyskytuje 23 druhov zvierat a na začiatku hry dostanú hráči jedno náhodné zvieratko, ktoré preferuje určitú potravu. Zároveň zistíte, koľko potravy dokáže skladovať vo svojom brlohu. Hráči si vo svojom ťahu vyberú jednu kartičku a umiestnia ju do svojho lesa. Celé územie lesa nesmie presiahnuť veľkosť 4x4 a zvieratká spolu nesmú susediť. Popri bežných živočíchoch sú v lese aj zvieratká, ktoré vám môžu pomôcť s úlohami, vďaka čomu si budete napríklad vyberať kartu skôr, vylepšíte potravu, alebo komôrku na uskladňovanie potravín prípadne prilákate ďalšie zvieratká. Víťazí hráč, ktorý sa o svoje zvieratká postará najlepšie.

Hra je krásne prístupná, avšak ponúka zábavu aj pre náročnejších hráčov. Jej pravidlá totiž obsahujú aj náročnejšiu verziu pravidiel, ktorá prináša väčšie výzvy.

Obsah hry:

45 kariet cestičiek
19 kariet zvieratiek
15 žetónov úkrytov
15 žetónov vody
4 bodovacie žetóny hráčov
1 figúrka prvého hráča
1 herní doska
1 pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rodrigo Rego
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje