Mláďata z Divukraje
Mláďata z Divukraje je krásna rodinná hra pre 1-4 hráčov, zo sveta Divukraja, ktorá nádherne pracuje s atmosférou ''dospeláckejšej'' pôvodnej hry. Zachováva si všetky jej dôležité prvky, ponúka ich však v podobe prístupnejšej aj mladším hráčom od 6 rokov. Pripravte sa na pobyt v krásnom prostredí divokého lesa. Chopíte sa úlohy jedného z detvákov Divukraja a chcete prekonať každého z vašich kamarátov pri výstavbe toho najfantastickejšieho ''mesta'', aké svet kedy videl! Teda, v rámci detskej hry :). Zbierate suroviny a získavate nové kartičky. Tie môžete vykladať a využívať ich kombinácie na zisk rôznych výhod, či víťazných bodov. Netreba sa však obávať prílišnej jednoduchosti ani pre starších hráčov. Hru zvládnu deťúrence, ponúka však veľa krásnych prvkov a zabavia sa pri nej aj dospelí.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mláďata z Divukraje je krásna rodinná hra pre 1-4 hráčov, zo sveta Divukraja, ktorá nádherne pracuje s atmosférou ''dospeláckejšej'' pôvodnej hry. Zachováva si všetky jej dôležité prvky, ponúka ich však v podobe prístupnejšej aj mladším hráčom od 6 rokov.

Pripravte sa na pobyt v krásnom prostredí divokého lesa. Chopíte sa úlohy jedného z detvákov Divukraja a chcete prekonať každého z vašich kamarátov pri výstavbe toho najfantastickejšieho ''mesta'', aké svet kedy videl! Teda, v rámci detskej hry :). Zbierate suroviny a získavate nové kartičky. Tie môžete vykladať a využívať ich kombinácie na zisk rôznych výhod, či víťazných bodov. Netreba sa však obávať prílišnej jednoduchosti ani pre starších hráčov. Hru zvládnu deťúrence, ponúka však veľa krásnych prvkov a zabavia sa pri nej aj dospelí.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
James A. Wilson, Clarissa A. Wilson
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje