First Rat
Už mnoho generácií sa medzi myšami na starej skládke rozpráva legenda o syrovom mesiaci. Práve vy ste boli vyvolení, aby ste v hre First rat vytvorili vesmírnu loď, ktorá sa pokúsi dobyť tento bájny nebeský útvar. Stavby lode sa môže zúčastniť 1-5 hráčov. Každý hráč má svoje myši, ktoré sa chcú stať prvými „myšonautmi“. Postupne sa posúvate na hracom pláne, tak aby ste nestáli na políčkach s inými myšami, pretože by ste im museli platiť drahocenným syrom. Vďaka tomu, ako sa hýbete získavate suroviny, získavate viac žiaroviek (tieto vám neskôr pomáhajú s efektívnejším hľadaním vecí, ktoré potrebujete). Ak zastavíte blízko obchodov, suroviny sa dajú vymeniť za niečo hodnotnejšie. V obchodoch sa dá aj kradnúť, ale potom sa vaša myš vráti na začiatok cesty myšonauta. Hra obsahuje aj funkčný sólo mód, ktorý je riadený kartami. Vďaka variabilnému začiatku, rôznym stratégiám, ako aj špeciálnym schopnostiam sa v First Rat môžete tešiť na vysokú mieru znovuhrateľnosti.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-75 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
32,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Už mnoho generácií sa medzi myšami na starej skládke rozpráva legenda o syrovom mesiaci. Práve vy ste boli vyvolení, aby ste v hre First rat vytvorili vesmírnu loď, ktorá sa pokúsi dobyť tento bájny nebeský útvar. Stavby lode sa môže zúčastniť 1-5 hráčov.

Každý hráč má svoje myši, ktoré sa chcú stať prvými „myšonautmi“. Postupne sa posúvate na hracom pláne, tak aby ste nestáli na políčkach s inými myšami, pretože by ste im museli platiť drahocenným syrom. Vďaka tomu, ako sa hýbete získavate suroviny, získavate viac žiaroviek (tieto vám neskôr pomáhajú s efektívnejším hľadaním vecí, ktoré potrebujete). Ak zastavíte blízko obchodov, suroviny sa dajú vymeniť za niečo hodnotnejšie. V obchodoch sa dá aj kradnúť, ale potom sa vaša myš vráti na začiatok cesty myšonauta.

Hra obsahuje aj funkčný sólo mód, ktorý je riadený kartami. Vďaka variabilnému začiatku, rôznym stratégiám, ako aj špeciálnym schopnostiam sa v First Rat môžete tešiť na vysokú mieru znovuhrateľnosti.

Obsah hry:

hracia doska
22 drevených myší
74 drevených dielikov
22 kariet
255 dielikov
blok na výsledky
5 pomocných kartičiek pre hráčov
pravidlá
prehľadový list

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gabriele Ausiello, Virginio Gigli
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje