Super-Vampire
V hre Super-Vampire sa zlý Dr. Garlic rozhodol rozhádzať cesnak po práve upratanej krypte. Vy ako super upíri, nemáte cesnak radi a preto ho chcete čo najskôr pozbierať pred tým, ako vyjde slnko. Našťastie chováte špeciálnych cesnak milujúcich domácich maznáčikov - Gorlokov. Gorlokovia bývajú vo vašich vežiach, ale neradi behajú, alebo chodia, alebo robia čokoľvek iné okrem jedenia cesnaku. Preto musíte poletovať po krypte, zbierať cesnak a nosiť ho naspäť do svojej veže pred tým, ako vyjde slnko. Na začiatku hry na rohy plániku krypty umiestnite veže podľa farby. Na vrch veží následne položíte sieť chodníčkov. Vo svojom ťahu hráč hádže kockov cesnaku a podľa toho aká farba mu padne, na to miesto na chodíku uloží cesnak. Teraz sa ho snaží získať. Aby sa ku cesnaku dostal, tlačí po chodníčkoch žetón svojej farby. Ale pozor! Ak vám žetón s cesnakmi uloženými na ňom spadne, prídete o všetky cesnaky a začínate od začiatku! S príchodom úsvitu váš ťah končí a je na rade ďalší super upír. Kto bude najšikovnejší a nakŕmi svojho Gorloka najväčším počtom cesnakov? POZNÁMKA K OBSAHU HRY: V niektorých krabiciach hry sa nachádza gumený náprstok, v iných chýba (v niektorých šaržiach bol vyradený). Hra sa však dá dobre hrať s ním i bez neho.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Super-Vampire sa zlý Dr. Garlic rozhodol rozhádzať cesnak po práve upratanej krypte. Vy ako super upíri, nemáte cesnak radi a preto ho chcete čo najskôr pozbierať pred tým, ako vyjde slnko. Našťastie chováte špeciálnych cesnak milujúcich domácich maznáčikov - Gorlokov. Gorlokovia bývajú vo vašich vežiach, ale neradi behajú, alebo chodia, alebo robia čokoľvek iné okrem jedenia cesnaku. Preto musíte poletovať po krypte, zbierať cesnak a nosiť ho naspäť do svojej veže pred tým, ako vyjde slnko.

Na začiatku hry na rohy plániku krypty umiestnite veže podľa farby. Na vrch veží následne položíte sieť chodníčkov. Vo svojom ťahu hráč hádže kockov cesnaku a podľa toho aká farba mu padne, na to miesto na chodíku uloží cesnak. Teraz sa ho snaží získať. Aby sa ku cesnaku dostal, tlačí po chodníčkoch žetón svojej farby. Ale pozor! Ak vám žetón s cesnakmi uloženými na ňom spadne, prídete o všetky cesnaky a začínate od začiatku! S príchodom úsvitu váš ťah končí a je na rade ďalší super upír. Kto bude najšikovnejší a nakŕmi svojho Gorloka najväčším počtom cesnakov?

POZNÁMKA K OBSAHU HRY: V niektorých krabiciach hry sa nachádza gumený náprstok, v iných chýba (v niektorých šaržiach bol vyradený). Hra sa však dá dobre hrať s ním i bez neho.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Johannes Berger, Julien Gupta
Rok vydania:
2016
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje