Raccoon Robbers
V zábavnej hre Raccoon Robbers sa 2-4 hráči a ich mývalie gangy snažia ako prví dosiahnuť zlatý odpadkový kôš. Zbesilá preskakovačka a strkačka v súboji o poriadne vyzreté, lahodné odpadky môže začať! Budete sa so svojimi mývalmi šplhať po pekne vypracovaných 3D  modelov domov za pomoci kariet. Za riskantné skoky ste odmenení bodmi, ktoré je možné použiť na presun šéfa mývala, teda ''kápa'' vášho mývalieho gangu. Buďte však pri vašom preskakovaní mestskou divočinou opatrní. Mývaly na prvý pohľad vyzerajú rozkošne, keď však dostanú príležitosť, bez váhania vytlačia súperových mývalov z cesty a budú lietať chlpy! Ešte lepšie je, ak to spôsobí reťazovú reakciu, zrúti sa čo najviac mývalov a vám ostala voľná cesta!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V zábavnej hre Raccoon Robbers sa 2-4 hráči a ich mývalie gangy snažia ako prví dosiahnuť zlatý odpadkový kôš. Zbesilá preskakovačka a strkačka v súboji o poriadne vyzreté, lahodné odpadky môže začať!

Budete sa so svojimi mývalmi šplhať po pekne vypracovaných 3D  modelov domov za pomoci kariet. Za riskantné skoky ste odmenení bodmi, ktoré je možné použiť na presun šéfa mývala, teda ''kápa'' vášho mývalieho gangu. Buďte však pri vašom preskakovaní mestskou divočinou opatrní. Mývaly na prvý pohľad vyzerajú rozkošne, keď však dostanú príležitosť, bez váhania vytlačia súperových mývalov z cesty a budú lietať chlpy! Ešte lepšie je, ak to spôsobí reťazovú reakciu, zrúti sa čo najviac mývalov a vám ostala voľná cesta!

Obsah hry:

3x 3D ''model'' budovy
16 mývalov
22 políčok dvora
1 zlatý, smetný kôš
1 stena
1 žetón ''žolík''
1 bonusový žetón
70 kariet
4 karty výmeny
Pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus Jürgen Wrede
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje