Turbo Kidz
Turbo Kidz je naozaj svižná pretekárska divočina pre 2-6 pretekárov, v ktorej sa či už kooperatívne, alebo súťažne vydáte na jednu z množstva zábavných tratí. Problém je v tom, že budete pretekať so zaviazanými očami! Pri každých pretekoch si jazdec zakryje oči a musí čo najrýchlejšie do okruhu zaznačiť svoju pretekársku stopu, pričom sa snažíte zostať na ceste. Váš druhý pilot vás vedie hlasom, pričom palcom vodiča pohybuje ako joystickom, aby mu zabránil zísť z cesty. Vychutnajte si až šestnásť unikátnych okruhoch, udržte si pred konkurenciou náskok pomocou "turbo boostov" a vylepšite svoje auto pomocou rôznych zariadení, ktoré vám umožnia poslať svojich súperov do priekopy, zatiaľ čo vám bude môcť vo víťazstve stáť len vlastná nešikovnosť. Pripraviť sa, pozor, štart!
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Turbo Kidz je naozaj svižná pretekárska divočina pre 2-6 pretekárov, v ktorej sa či už kooperatívne, alebo súťažne vydáte na jednu z množstva zábavných tratí. Problém je v tom, že budete pretekať so zaviazanými očami!

Pri každých pretekoch si jazdec zakryje oči a musí čo najrýchlejšie do okruhu zaznačiť svoju pretekársku stopu, pričom sa snažíte zostať na ceste. Váš druhý pilot vás vedie hlasom, pričom palcom vodiča pohybuje ako joystickom, aby mu zabránil zísť z cesty. Vychutnajte si až šestnásť unikátnych okruhoch, udržte si pred konkurenciou náskok pomocou "turbo boostov" a vylepšite svoje auto pomocou rôznych zariadení, ktoré vám umožnia poslať svojich súperov do priekopy, zatiaľ čo vám bude môcť vo víťazstve stáť len vlastná nešikovnosť.

Pripraviť sa, pozor, štart!

Obsah hry:

• 16 dosiek tratí (2 kópie 16 rôzných tratí)

• 2 masky Formule

• 1 Turbo návod (pravidlá)

• 2 zmazateľné fixky

• 6 kariet káričiek

• 1 šablóna bomby

• 1 šablóna šnúry

• 2 handričky

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Emmanuel Gauvain
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje