5 Minute Chase
Váš plán ako ujsť z väzenia bol dokonalý, ale ... .  Ako to už býva, niečo sa pokazilo. Alarm sa spustil oveľa skôr ako ste plánovali a ulice sa veľmi rýchlo zaplnili policajnými zátarasami. A len čo ste prešli bránou väznice, pustili sa za vami väzenskí strážcovia. Čo sa zdali byť ľahké ako hračka, strhlo sa zrazu na skutočnú nebezpečnú naháňačku! 5 Minute Chase je rýchla dynamická hra v reálnom čase pre 2 až 4 hráčov. Zlodeji a strážcovia bojujú proti sebe v reálnom čase pomocou pozorovacích schopností. Každý tím má iný cieľ a víťazné body získa vždy víťaz kola.  V momente kedy má hráč dostatočný počet víťazných bodov, vyhráva hru!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
5-15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Váš plán ako ujsť z väzenia bol dokonalý, ale ... .  Ako to už býva, niečo sa pokazilo. Alarm sa spustil oveľa skôr ako ste plánovali a ulice sa veľmi rýchlo zaplnili policajnými zátarasami. A len čo ste prešli bránou väznice, pustili sa za vami väzenskí strážcovia. Čo sa zdali byť ľahké ako hračka, strhlo sa zrazu na skutočnú nebezpečnú naháňačku!

5 Minute Chase je rýchla dynamická hra v reálnom čase pre 2 až 4 hráčov. Zlodeji a strážcovia bojujú proti sebe v reálnom čase pomocou pozorovacích schopností. Každý tím má iný cieľ a víťazné body získa vždy víťaz kola.  V momente kedy má hráč dostatočný počet víťazných bodov, vyhráva hru!

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
5-15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dave Neale, Antony Proietti
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje