2Gether
V hre 2gether sa snažíte bezpečne vniknúť do domu a zobrať odtiaľ čo najviac koristi! Musíte sa však ponáhľať, aby ste toho stihli ulúpiť čo najviac a aby sa vám zároveň podarilo utiecť z domu. V tejto hre spolupracujete ako dvojica a musíte intenzívne komunikovať, lebo každý z vás vidí iba niektoré prekážky a laserové lúče poplašného systému. Máte dve minúty na to, aby ste sa dostali do domu, nakreslili si svoju cestu domom a pozbierali pri tom čo najviac cenností. Máte však nasadené okuliare a preto nevidíte všetky prekážky, ktoré by sa vám mohli postaviť do cesty a spôsobiť prehru. Druhý hráč vidí niečo iné a musí vás čiastočne navigovať.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
26,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre 2gether sa snažíte bezpečne vniknúť do domu a zobrať odtiaľ čo najviac koristi! Musíte sa však ponáhľať, aby ste toho stihli ulúpiť čo najviac a aby sa vám zároveň podarilo utiecť z domu. V tejto hre spolupracujete ako dvojica a musíte intenzívne komunikovať, lebo každý z vás vidí iba niektoré prekážky a laserové lúče poplašného systému.

Máte dve minúty na to, aby ste sa dostali do domu, nakreslili si svoju cestu domom a pozbierali pri tom čo najviac cenností. Máte však nasadené okuliare a preto nevidíte všetky prekážky, ktoré by sa vám mohli postaviť do cesty a spôsobiť prehru. Druhý hráč vidí niečo iné a musí vás čiastočne navigovať.

Obsah hry:

8 veľkých a 4 malé herné plány
1 tabuľka
2 okuliare
2 presýpacie hodiny
1 stierateľné pero
1 kocka
11 kariet
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jules Messaud, Antonin Boccara, Arthur Anguila
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje