Escape: Zombie City
V hre Escape: Zombie City sa spolu so spoluhráčmi snažíte prežiť zombie apokalypsu, ukrývate sa v kostole, pretože mesto obliehajú zombíci. Neostává vám nič iné ako pozbierať všetko potrebné, naštartovať starý VW mikrobus a vypadnúť z tohto mesta. Je to hektická kooperatívna hra, kde za rachotu kociek musíte vymyslieť aj tu správnu stratégiu, inak si zombíci pochutnajú na vašich mozgoch. Escape: Zombie City je variantou hry Escape: Chrámová kletba a tiež sa hrá v reálnom čase za doprovodu zvukovej stopy, ktorá trvá 15 minút. 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
34,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Escape: Zombie City sa spolu so spoluhráčmi snažíte prežiť zombie apokalypsu, ukrývate sa v kostole, pretože mesto obliehajú zombíci. Neostává vám nič iné ako pozbierať všetko potrebné, naštartovať starý VW mikrobus a vypadnúť z tohto mesta. Je to hektická kooperatívna hra, kde za rachotu kociek musíte vymyslieť aj tu správnu stratégiu, inak si zombíci pochutnajú na vašich mozgoch.

Escape: Zombie City je variantou hry Escape: Chrámová kletba a tiež sa hrá v reálnom čase za doprovodu zvukovej stopy, ktorá trvá 15 minút. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kristian Amundsen Østby
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje