Zombicide: Undead or Alive
Zombicide: Undead or Alive je kooperatívna hra, v ktorej sa ocitáte na Divokom západe. Vypukla tu zombicída! Nemŕtvi sa objavili z ničoho nič a obsadili svet, ktorý ste poznali. Niekoľko odvážlivcov sa chopilo zbraní a bojovalo proti horde infikovaných. Títo preživší sa potulujú krajinou, hľadajú zásoby, túžia po pomste a chcú sa zabaviť na úkor nemŕtvych. Ste tí, ktorí prežili. Vezmite svoj osud do vlastných rúk! Spolupracujte s priateľmi ako preživší počas invázie zombie na Divokom západe. Pomocou jednoduchých pravidiel a balička kariet sú ovládané zombie. Nájdite zbrane, zabíjajte zombie a odomknite plný potenciál svojich preživších prostredníctvom získavanie adrenalínu. Čím viac zombie zabijete, tým viac sa ich pohrnie! Hra Živí nebo nemrtví využíva pravidlá Zombicide s niekoľkými miestnymi špecialitami, vrátane rolí preživších (bitkár, veriaci, pištoľník alebo chalupár), nových pravidiel pre oživovanie zombíkov, Gatlingového guľometu a dokonca aj vlak! Hra obsahuje celkovo 10 misií.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
116,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zombicide: Undead or Alive je kooperatívna hra, v ktorej sa ocitáte na Divokom západe. Vypukla tu zombicída! Nemŕtvi sa objavili z ničoho nič a obsadili svet, ktorý ste poznali. Niekoľko odvážlivcov sa chopilo zbraní a bojovalo proti horde infikovaných. Títo preživší sa potulujú krajinou, hľadajú zásoby, túžia po pomste a chcú sa zabaviť na úkor nemŕtvych. Ste tí, ktorí prežili. Vezmite svoj osud do vlastných rúk!

Spolupracujte s priateľmi ako preživší počas invázie zombie na Divokom západe. Pomocou jednoduchých pravidiel a balička kariet sú ovládané zombie. Nájdite zbrane, zabíjajte zombie a odomknite plný potenciál svojich preživších prostredníctvom získavanie adrenalínu. Čím viac zombie zabijete, tým viac sa ich pohrnie!

Hra Živí nebo nemrtví využíva pravidlá Zombicide s niekoľkými miestnymi špecialitami, vrátane rolí preživších (bitkár, veriaci, pištoľník alebo chalupár), nových pravidiel pre oživovanie zombíkov, Gatlingového guľometu a dokonca aj vlak!

Hra obsahuje celkovo 10 misií.

Obsah hry:

88 figúrok (14 preživších, 40 chodcov, 16 zranených, 16 bežcov, 1 príšera, 1 Gatlinov guľomet)
6 farebných podstavcov pre preživších
6 dosiek pre preživších
14 kariet preživších
120 minikariet (82 kariet Vybavenia, 37 kariet zombie, 1 karta príšery)
12 obojstranných mapových dielov
6 kociek,
48 ukazovateľov
29 žetónov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Raphaël Guiton,Jean-Baptiste Lullien,Nicolas Raou
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
6,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje