Carnival Zombie: 2nd edition
Carnival Zombie je kooperatívna stolová hra pre 1 až 6 hráčov, ktorá Vás vezme na výlet do očarujúcich Benátok v období svetoznámeho karnevalu! Problém je v tom, že mesto ovládli hordy nemŕtvych, a to sa môže stať Vašim vlhkým hrobom. Aspoň na chvíľu. Hráči ovládajú rôznorodú skupinu hrdinov, ktorá sa snaží prebojovať k jednej z možných únikových ciest z potápajúceho sa mesta. Noc je časom predátora a boja o prežitie. Očakávaný príchod dňa časom zotavovania, presunu, či pátrania po užitočných predmetoch a preživších. Druhé vydanie obsahuje nové scenáre, ktoré ponúkajú úplne nové výzvy! Obsahuje tiež výukový scenár, kompetitívny mód, mechaniku zradcu, špeciálne nočné scenáre a ponúka lepšiu možnosť nastavenia dĺžky a náročnosti scenárov, či počtu hráčov. Mozgy a gondoly...to bude dovolenka!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
65,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Carnival Zombie je kooperatívna stolová hra pre 1 až 6 hráčov, ktorá Vás vezme na výlet do očarujúcich Benátok v období svetoznámeho karnevalu! Problém je v tom, že mesto ovládli hordy nemŕtvych, a to sa môže stať Vašim vlhkým hrobom. Aspoň na chvíľu.

Hráči ovládajú rôznorodú skupinu hrdinov, ktorá sa snaží prebojovať k jednej z možných únikových ciest z potápajúceho sa mesta. Noc je časom predátora a boja o prežitie. Očakávaný príchod dňa časom zotavovania, presunu, či pátrania po užitočných predmetoch a preživších.

Druhé vydanie obsahuje nové scenáre, ktoré ponúkajú úplne nové výzvy! Obsahuje tiež výukový scenár, kompetitívny mód, mechaniku zradcu, špeciálne nočné scenáre a ponúka lepšiu možnosť nastavenia dĺžky a náročnosti scenárov, či počtu hráčov.

Mozgy a gondoly...to bude dovolenka!

Obsah hry:

16 Miniatures
1 Gameboard
1 Cloth bag
199 Wooden Cubes
89 Cards & Tarots
5 Scenario Sheets
5 Finale Sheets
1 Rulebook
6 Character Sheets
1 Reference Sheet
6 Player Aids
16 Plastic Stands
26 Tokens
11 Markers
30 Tiles & Standees

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matteo Santus
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje