Borderlands : Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví
Borderlands : Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví je absolútne uletená, kooperatívna akčnosť, v ktorej sa vaša družina v počte 1-4 ''lovcov trezorov'' ocitne v našľapanej bojovej aréne pána Torguea! Podarí sa vám obstáť v podmienkach pripomínajúcich mlynček na mäso? Teda...vybuchujúci mlynček na mäso? Hra ponúka niekoľko herných módov. V každom z nich sa na vás valia najdrsnejší nepriatelia, ako vyvrhnutí z predstáv o najhlbšom kruhu pekla. Teda...vybuchujúceho pekla! Užijete si jednorázovú bitku plnú absolútnej deštrukcie, alebo sa odvážte na sériu smrtiacich súbojov v režime kampane? Počas kampane sa váš ''lovec'' neustále zlepšuje. S každou ďalšou hrou získava lepšiu výbavu, nové, impozantné zbrane a postupom na strome schopností odomyká nové, brutálne zručnosti. Zostane z vás po záverečnom súboji s ultimátnym bossom len čvachtavá plnka do burgrov, alebo napriek všetkému porazíte arénu? Teda...vybuchujúcu arénu! Predobjednajte si u nás hru na osobný odber, navštívte jednu z našich predajní a do vyrozdávania zásob získajte limitovaného "maňáska" Mr. Torgua!
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
116,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Borderlands : Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví je absolútne uletená, kooperatívna akčnosť, v ktorej sa vaša družina v počte 1-4 ''lovcov trezorov'' ocitne v našľapanej bojovej aréne pána Torguea! Podarí sa vám obstáť v podmienkach pripomínajúcich mlynček na mäso? Teda...vybuchujúci mlynček na mäso?

Hra ponúka niekoľko herných módov. V každom z nich sa na vás valia najdrsnejší nepriatelia, ako vyvrhnutí z predstáv o najhlbšom kruhu pekla. Teda...vybuchujúceho pekla! Užijete si jednorázovú bitku plnú absolútnej deštrukcie, alebo sa odvážte na sériu smrtiacich súbojov v režime kampane? Počas kampane sa váš ''lovec'' neustále zlepšuje. S každou ďalšou hrou získava lepšiu výbavu, nové, impozantné zbrane a postupom na strome schopností odomyká nové, brutálne zručnosti. Zostane z vás po záverečnom súboji s ultimátnym bossom len čvachtavá plnka do burgrov, alebo napriek všetkému porazíte arénu? Teda...vybuchujúcu arénu!

Predobjednajte si u nás hru na osobný odber, navštívte jednu z našich predajní a do vyrozdávania zásob získajte limitovaného "maňáska" Mr. Torgua!

Obsah hry:

6 figúrok lovcov odmien a ich parťákov: Moza, Železný medvěd, Mordechaj, Krvoletka, Amara, Salvador
39 nepriateľov: Ultrapsychouš, 2x Drsňáckej psychouš, 2x Goliáš, 2x Běsnící Goliáš, 4x Fušer s kvérem, 4x Sebevražednej psychouš, 4x Dospěláckej skag, 8x Drancéř, 12x Psychouš
Pravidlá
Kampaňový zošit – Ultrapsychouš
Viac ako 80 dielikov arény
Kopa žetónov
Vrecko na korisť
Podstavce predstavujúce iné druhy nepriateľov
Viac ako 400 kariet vrátane lovcov odmien, kariet schopností, nepriateľov, obľúbencov, hlásení, hračiek dr. Zet, skladu munície, Torgue a zbraní
10 kociek

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje