Escape: The Curse of the Temple (Escape: Chrámová kliatba)
Escape: The Curse of the Temple (Escape: Chrámová kliatba) je rýchla kocková kooperatívna hra, ktorá sa odohráva v reálnom čase a je riadená soundtrackom. Hráči majú 10 minút na to, aby spoločne utiekli zo starovekého chrámu. Všetci hráči hrajú simultánne, odhaľujú nové dieliky chrámu a snažia sa objaviť východ a včas uniknúť. Ak to čo len jeden z hráčov nestihne, prehrávajú všetci. Vďaka soundtracku, ktorý riadi hru, má Escape skvelú atmosféru. Hra neprebieha v jednotlivých kolách, ale každý hráč hádže svojimi 5 kockami čo najrýchlejšie a čo najčastejšie, bez toho, aby čakal na ostatných spoluhráčov. Pri hľadaní východu budete objavovať nové komnaty - na to, aby ste do nich vstúpili a preskúmali ich, potrebujete  správnu kombináciu symbolov dobrodruha a kľúča alebo pochodne. V niektorých komnatách sa nachádzajú magické kamene, ktoré musíte aktivovať, aby ste zlomili kliatbu blokujúcu východ. Čím skôr nájdete komnatu s východom a čím viac magických kameňov aktivujete, tým ľahší bude váš únik.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Escape: The Curse of the Temple (Escape: Chrámová kliatba) je rýchla kocková kooperatívna hra, ktorá sa odohráva v reálnom čase a je riadená soundtrackom. Hráči majú 10 minút na to, aby spoločne utiekli zo starovekého chrámu. Všetci hráči hrajú simultánne, odhaľujú nové dieliky chrámu a snažia sa objaviť východ a včas uniknúť. Ak to čo len jeden z hráčov nestihne, prehrávajú všetci. Vďaka soundtracku, ktorý riadi hru, má Escape skvelú atmosféru.

Hra neprebieha v jednotlivých kolách, ale každý hráč hádže svojimi 5 kockami čo najrýchlejšie a čo najčastejšie, bez toho, aby čakal na ostatných spoluhráčov. Pri hľadaní východu budete objavovať nové komnaty - na to, aby ste do nich vstúpili a preskúmali ich, potrebujete  správnu kombináciu symbolov dobrodruha a kľúča alebo pochodne. V niektorých komnatách sa nachádzajú magické kamene, ktoré musíte aktivovať, aby ste zlomili kliatbu blokujúcu východ. Čím skôr nájdete komnatu s východom a čím viac magických kameňov aktivujete, tým ľahší bude váš únik.

Obsah hry:
 • 6 hlavných dielov chrámu
 • 13 základných dielov chrámu
 • 25 kociek
 • 5 drevených figúrok hráčov
 • 5 žetónov hráčov
 • 25 diamantov
 • 1 skladisko diamantov
 • 13 dielov s pokladmi a prekliatiami
 • 14 kariet prekliatí
 • 13 kariet pokladov
 • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kristian Amundsen Østby
Rok vydania:
2012
Herné rozšírenia
Escape: Illusions
skladom, odosielame čo najskôr
24,99 €
Escape Queenie Box
skladom, odosielame čo najskôr
32,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje