Splašené obvody
Splašené obvody sú krásnou, neobyčajnou kooperatívnou hrou pre celú rodinu. V hre Splašené obvody musia hráči spolupracovať pri zadávaní príkazov svojmu robotickému kamarátovi, aby splnil cieľ daný unikátnym scenárom, než sa mu vybije batéria. Scenárov je v hre celkom 10 a budete ich plniť s dvoma rôznymi robotmi. Robo-kocúrom Čikom a Vločkou z rodu robo-tučniakov. Každý scenár hry Splašené obvody prebieha niekoľko kôl. Počas programovania hráči spoločne skryto vykladajú do radu karty príkazov bez toho, aby ich odhaľovali. Každý hráč musí vyložiť najmenej jednu kartu, všetci hráči dohromady musia vyložiť najmenej 5 kariet. Hráči môžu karty vykladať v ľubovoľnom poradí, ale každá karta musí byť vyložená vpravo od poslednej vyloženej karty. Už vyložené karty nemôžu byť presúvané. Akonáhle hráči dokončia programovanie, odhalia vyložené karty a vyhodnotia ich zľava doprava. To spôsobí, že robot začne manévrovať. Hráči si počas hry Splašené obvody nesmú navzájom ukazovať karty. Zadné strany kariet odhaľujú niektoré informácie, napríklad či sa robot otáča alebo pohybuje, ale nie akým smerom a o koľko políčok. Všetci hráči okamžite vyhrávajú hru, pokiaľ splnia cieľ scenára, a to aj v prípade, že im zostávajú nejaké nevyhodnotené karty. Ale pozor, pokiaľ hráči nebudú dostatočne rýchli, robotovi dôjde batéria a hra skončí ich porážkou.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Splašené obvody sú krásnou, neobyčajnou kooperatívnou hrou pre celú rodinu.

V hre Splašené obvody musia hráči spolupracovať pri zadávaní príkazov svojmu robotickému kamarátovi, aby splnil cieľ daný unikátnym scenárom, než sa mu vybije batéria. Scenárov je v hre celkom 10 a budete ich plniť s dvoma rôznymi robotmi. Robo-kocúrom Čikom a Vločkou z rodu robo-tučniakov.

Každý scenár hry Splašené obvody prebieha niekoľko kôl. Počas programovania hráči spoločne skryto vykladajú do radu karty príkazov bez toho, aby ich odhaľovali. Každý hráč musí vyložiť najmenej jednu kartu, všetci hráči dohromady musia vyložiť najmenej 5 kariet. Hráči môžu karty vykladať v ľubovoľnom poradí, ale každá karta musí byť vyložená vpravo od poslednej vyloženej karty. Už vyložené karty nemôžu byť presúvané. Akonáhle hráči dokončia programovanie, odhalia vyložené karty a vyhodnotia ich zľava doprava. To spôsobí, že robot začne manévrovať. Hráči si počas hry Splašené obvody nesmú navzájom ukazovať karty. Zadné strany kariet odhaľujú niektoré informácie, napríklad či sa robot otáča alebo pohybuje, ale nie akým smerom a o koľko políčok. Všetci hráči okamžite vyhrávajú hru, pokiaľ splnia cieľ scenára, a to aj v prípade, že im zostávajú nejaké nevyhodnotené karty. Ale pozor, pokiaľ hráči nebudú dostatočne rýchli, robotovi dôjde batéria a hra skončí ich porážkou.

Obsah hry:

1 kniha scenárov
2 figúrky robotov
2 karty prehľadu robotov
38 kariet príkazov
1 indikátor batérie
16 žetónov scenára
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nikki Valens
Rok vydania:
2022
Hodnotenie hry
Martina
2.1.2023
Perfektná hra, hráme so 7r synom a dosť sa pri tom bavíme.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje