Goblin Coaster
Goblini v podzemí sa rozhodli, že si chcú vylepšiť svoje podzemie a preto začali stavať húsenkovú dráhu. Nedomysleli to však a poslali vozík na dráhu skôr, ako by bola dráha hotová. V hre Goblin Coaster sa pokúsite spoločnými silami dostať na koniec húsenkovej dráhy skôr, ako vám ubehne všetok času. Tejto bláznivej stavby húsenkovej dráhy sa môžu zúčastniť 2-6 hráči. Vašou úlohou bude nahmatať a vytiahnuť si vhodný dielik vašej húsenkovej dráhy, aby ste ho mohli pripojiť na už existujúcu dráhu a prišli ste až do cieľa. Dávajte si však pozor, pretože pri stavbe sa na dráhu dostanú rôzne prekážky a keď ich neodstránite, vozík sa vykoľají. Všetko sa odohráva v reálnom čase. Zvíťazíte spoločne, keď sa vozík dostane bezpečne do cieľa.Hra má rôzne obtiažnosti a postupne sa bude stávať stále náročnejšou - budete mať rôzne obmedzenia stavby, viacej prekážok či miesta, ktoré musíte obísť.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
26,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Goblini v podzemí sa rozhodli, že si chcú vylepšiť svoje podzemie a preto začali stavať húsenkovú dráhu. Nedomysleli to však a poslali vozík na dráhu skôr, ako by bola dráha hotová. V hre Goblin Coaster sa pokúsite spoločnými silami dostať na koniec húsenkovej dráhy skôr, ako vám ubehne všetok času. Tejto bláznivej stavby húsenkovej dráhy sa môžu zúčastniť 2-6 hráči.

Vašou úlohou bude nahmatať a vytiahnuť si vhodný dielik vašej húsenkovej dráhy, aby ste ho mohli pripojiť na už existujúcu dráhu a prišli ste až do cieľa. Dávajte si však pozor, pretože pri stavbe sa na dráhu dostanú rôzne prekážky a keď ich neodstránite, vozík sa vykoľají. Všetko sa odohráva v reálnom čase. Zvíťazíte spoločne, keď sa vozík dostane bezpečne do cieľa.
Hra má rôzne obtiažnosti a postupne sa bude stávať stále náročnejšou - budete mať rôzne obmedzenia stavby, viacej prekážok či miesta, ktoré musíte obísť.

Obsah hry:

2 presýpacie hodiny
štartovacia a cieľová doštička
40 dielikov koľajníc
20 predmetov
4 checkpointy
1 poklad
12 bezpečnostných predpisov
1 plátené vrecúško
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jan Meyberg, Ursula Hermens-Meyberg
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje