Ghostel
Creepstone Manor je zavretý už skoro jedno storočie. Vypína sa tmavý a tichý na kopci nad mestom Creepstone a presne takto ho má najradšej jeho jediný obyvateľ, duch Spookie. Avšak sídlo bolo teraz znovu otvorené a akoby to nestačilo, stal sa z neho hotel! Stanete sa Spookieho pomocníkmi, ktorých úlohou je zbaviť sa tých teplokrvých uzurpátorov. Použite svoje hrôzostrašné schopnosti, aby hostia ušli s krikom do noci a Spookie získal svoj domov späť. Kto bude najúspešnejší duch? Hra Ghostel sa skladá z kôl a každé kolo je rozdelené na dennú fázu a nočnú fázu. Počas dňa prichádzajú do hotela noví hostia, zatiaľ čo tí, ktorí už strávili v hotely noc a úspešne ju prečkali, sa trochu upokoja po nočných návštevách. Duchovia sa zatiaľ skrývajú na povale a pripravujú sa na nadchádzajúcu noc tým, že si kupujú ďalšie Kocky teroru, Odstrašujúce taktiky na zlepšenie svojho strašenia alebo Spookieho priazeň, ktorá im poskytne nejakú dodatočnú malú výhodu. A v noci sa duchovia prechádzajú po izbách, využívajú svoje hrôzostrašné taktiky, aby vydesili ľudí preč z hotela a predviedli sa pred samotným Spookiem. Na začiatku nočnej fázy každý hráč hodí Kockami teroru, aby určil, aký desivý v danú noc bude. Hráči sa potom pohybujú z izby do izby a v každej nechajú jednu kocku. Ak súčet všetkých kociek umiestnených na danej izbe presiahne odvahu človeka, ktorý izbu obýva, človek je vydesený a uteká z hotela preč! Následne si hráči rozdelia body, ten kto umiestnil kocku s najvyššou hodnotou získa najviac bodov, následne druhý v poradí atď.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Creepstone Manor je zavretý už skoro jedno storočie. Vypína sa tmavý a tichý na kopci nad mestom Creepstone a presne takto ho má najradšej jeho jediný obyvateľ, duch Spookie. Avšak sídlo bolo teraz znovu otvorené a akoby to nestačilo, stal sa z neho hotel! Stanete sa Spookieho pomocníkmi, ktorých úlohou je zbaviť sa tých teplokrvých uzurpátorov. Použite svoje hrôzostrašné schopnosti, aby hostia ušli s krikom do noci a Spookie získal svoj domov späť. Kto bude najúspešnejší duch?

Hra Ghostel sa skladá z kôl a každé kolo je rozdelené na dennú fázu a nočnú fázu.

Počas dňa prichádzajú do hotela noví hostia, zatiaľ čo tí, ktorí už strávili v hotely noc a úspešne ju prečkali, sa trochu upokoja po nočných návštevách. Duchovia sa zatiaľ skrývajú na povale a pripravujú sa na nadchádzajúcu noc tým, že si kupujú ďalšie Kocky teroru, Odstrašujúce taktiky na zlepšenie svojho strašenia alebo Spookieho priazeň, ktorá im poskytne nejakú dodatočnú malú výhodu.

A v noci sa duchovia prechádzajú po izbách, využívajú svoje hrôzostrašné taktiky, aby vydesili ľudí preč z hotela a predviedli sa pred samotným Spookiem. Na začiatku nočnej fázy každý hráč hodí Kockami teroru, aby určil, aký desivý v danú noc bude. Hráči sa potom pohybujú z izby do izby a v každej nechajú jednu kocku. Ak súčet všetkých kociek umiestnených na danej izbe presiahne odvahu človeka, ktorý izbu obýva, človek je vydesený a uteká z hotela preč! Následne si hráči rozdelia body, ten kto umiestnil kocku s najvyššou hodnotou získa najviac bodov, následne druhý v poradí atď.

Obsah hry:
 • 1 hracia plocha s izbami hotela a počítadlom bodov
 • 4 postavičky duchov
 • 12 žetónov fóbií
 • 8 žetónov bariér
 • 4 počítadlá bodov
 • 87 kariet
  • 30 hostí, každý je unikátny vrátane karikatúr reálnych ľudí!
  • 4 pomocné karty
  • 20 kariet Odstrašujúcich taktík: čoho sa najviac bojíš ty?
  • 21 kariet Spookieho priazne, ktoré ti dajú malú výhodu
  • 12 kariet hrôzy, ktoré trošku vylepšia tvoje strašenie
 • 32 ks 6-stranných Kociek hrôzy
 • 4 ks 8-stranných kociek hrôzy

Rozšírenie Cultist

 • 11 kariet hostí - okultistov
  • Extra hostia so strašidelnou odmenou za ich vydesenie
 • 8 bonusových žetónov pre okultistov
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje