Oceanos
Oceanos je krásna rodinná hra o podmorskom bádaní. Každý hráč naviguje svoju vlastnú ponorku a snaží sa zbadať čo najviac podmorských živočíchov a veľký koralový útes. Posiela potápačov hľadať zabudnuté poklady, zbierať vzácne kryštály, ktoré slúžia na vylepšenie ponorky, no treba dávať pozor a vyhýbať sa nebojácnemu krakenovi. Každá ponorka je rozdelená na päť častí, každá z nich sa dá vylepšiť z levelu 1 na level 3 a každá z nich má osobitnú zručnosť, ktorú môže hráč využívať, tieto zručnosti majú všetci hráči rovnaké. Je mnoho spôsobov ako získať body a ako vylepšovať ponorku, preto hra poskytuje niekoľko možností ako vyhrať. Celá hra trvá sotva 15 kôl, ktoré hrajú všetci hráči zároveň, čo z nej robí celkom rýchlu rodinnú hru. Aj keď ponorky majú rovnaké zručnosti, každá vyzerá inak a veľký dôraz bol kladený aj na zobrazenie podmorského života.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Oceanos je krásna rodinná hra o podmorskom bádaní.

Každý hráč naviguje svoju vlastnú ponorku a snaží sa zbadať čo najviac podmorských živočíchov a veľký koralový útes. Posiela potápačov hľadať zabudnuté poklady, zbierať vzácne kryštály, ktoré slúžia na vylepšenie ponorky, no treba dávať pozor a vyhýbať sa nebojácnemu krakenovi.

Každá ponorka je rozdelená na päť častí, každá z nich sa dá vylepšiť z levelu 1 na level 3 a každá z nich má osobitnú zručnosť, ktorú môže hráč využívať, tieto zručnosti majú všetci hráči rovnaké. Je mnoho spôsobov ako získať body a ako vylepšovať ponorku, preto hra poskytuje niekoľko možností ako vyhrať. Celá hra trvá sotva 15 kôl, ktoré hrajú všetci hráči zároveň, čo z nej robí celkom rýchlu rodinnú hru. Aj keď ponorky majú rovnaké zručnosti, každá vyzerá inak a veľký dôraz bol kladený aj na zobrazenie podmorského života.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje