Cáklé safari
V bláznivej a veľmi rýchlej hre Cáklé Safari pre až 6 hráčov, sa na safari pustíte po divokej rieke a snažíte sa urobiť čo najviac fotiek vašich obľúbených zvierat. Dávajte však pozor na kaskády a silný prúd, plavíte sa naozaj rýchlo! V priebehu 90 sekúnd sa každý hráč snaží čo najlepšie vyskladať svoju rieku braním správnych kariet z ponuky v strede stola. Vyberajte však opatrne, pretože na zadnej strane sú tri zvieratká a na prednej iba dve. A vy chcete pri svojej rieke iba niektoré. Pokiaľ si zoberiete dielik so "šplechnutím", zahlásite to a v tom momente všetci posunú svoju kartu hráčovi po ľavici. Po vypršaní času treba skontrolovať, či sú všetky rieky v poriadku a následne prejsť k bodovaniu. Bodovanie je závislé od zvolenej obtiažnosti (hra má viacero stupňov obtiažnosti, vďaka čomu si ju zahrajú ako deti, tak aj dospelí), kto má najviac bodov, vyhráva.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
2 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
13,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V bláznivej a veľmi rýchlej hre Cáklé Safari pre až 6 hráčov, sa na safari pustíte po divokej rieke a snažíte sa urobiť čo najviac fotiek vašich obľúbených zvierat. Dávajte však pozor na kaskády a silný prúd, plavíte sa naozaj rýchlo!

V priebehu 90 sekúnd sa každý hráč snaží čo najlepšie vyskladať svoju rieku braním správnych kariet z ponuky v strede stola. Vyberajte však opatrne, pretože na zadnej strane sú tri zvieratká a na prednej iba dve. A vy chcete pri svojej rieke iba niektoré.

Pokiaľ si zoberiete dielik so "šplechnutím", zahlásite to a v tom momente všetci posunú svoju kartu hráčovi po ľavici. Po vypršaní času treba skontrolovať, či sú všetky rieky v poriadku a následne prejsť k bodovaniu. Bodovanie je závislé od zvolenej obtiažnosti (hra má viacero stupňov obtiažnosti, vďaka čomu si ju zahrajú ako deti, tak aj dospelí), kto má najviac bodov, vyhráva.

Obsah hry:

120 kariet safari
6 pomocných kariet
24 začiatočných kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
2 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Eloi Pujadas, Eugeni Castano
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje