Dokonalý piknik
Hra Dokonalý piknik vás zoberie do prírody, kde chystáte pohostenie pre seba a ostatných. Pri prípravách však nastal absolútny chaos a všetko sa zmiešalo do jednej kôpky! Podarí sa vám dať všetko do poriadku a vychutnať si nakoniec piknik, na ktorý ste sa tak tešili? Ide o naozaj zábavnú a rýchlu kartovú hru pre 1-9 hráčov. Rozdtrieďte a usporiadajte deky a jedlá čo najlepšie, aby ste sa mohli stať najúspešnejším piknikmajstrom a vyhrať. Vzniknutý neporiadok sa snažíte usporiadať vďaka tomu, že budete kombinovať rovnaké druhy dobrôt a tiež rovnaké druhy prestierania. Hra obsahuje 2 herné módy a okrem toho viacero zábavných modulov, ktoré môžu zvyšovať komplexnosť hry vďaka rôznym úlohám, možnostiam umiestnenia dielikov, alebo obmedzeniam. Dokonalý piknik navyše obsahuje funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-9 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Dokonalý piknik vás zoberie do prírody, kde chystáte pohostenie pre seba a ostatných. Pri prípravách však nastal absolútny chaos a všetko sa zmiešalo do jednej kôpky! Podarí sa vám dať všetko do poriadku a vychutnať si nakoniec piknik, na ktorý ste sa tak tešili? Ide o naozaj zábavnú a rýchlu kartovú hru pre 1-9 hráčov. Rozdtrieďte a usporiadajte deky a jedlá čo najlepšie, aby ste sa mohli stať najúspešnejším piknikmajstrom a vyhrať.

Vzniknutý neporiadok sa snažíte usporiadať vďaka tomu, že budete kombinovať rovnaké druhy dobrôt a tiež rovnaké druhy prestierania. Hra obsahuje 2 herné módy a okrem toho viacero zábavných modulov, ktoré môžu zvyšovať komplexnosť hry vďaka rôznym úlohám, možnostiam umiestnenia dielikov, alebo obmedzeniam.

Dokonalý piknik navyše obsahuje funkčný sólo mód.

Obsah hry:

• 72 piknikových kariet

• 8 bonusových kariet

• pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-9 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Amorin, Ramón Redondo
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje