Tomatomat
V svižnej, blafovacej hre Tomatomat, sa 2-4 hráči snažia o čo najšťavnatejšiu a najchutnejšiu zbierku lahodných odrôd paradajok, ktoré sa dajú získať len vďaka Tomatomatom! Každý ich chce: šťavnaté, farebné, čerstvo dozreté paradajkové rarity, ktoré možno získať v mimoriadnych a očarujúcich paradajkách. Pokúste sa použiť mince na príslušné paradajky; ale nepoužívajte ich príliš očividne! A preboha: dávajte si pozor na hladných zlodejov, ktorí neváhajú ukradnúť všetky mince, aby pre seba získali vytúžené paradajky. Našťastie sa okolo točí pár policajtov, ktorí sa snažia prenasledovať zlodejov. Kto zarobí najviac paradajok v tejto zábavnej a bláznivej kartovej hre plnej zmätkov a blafov, a čo je najdôležitejšie... o milovaných paradajkách! Každý hráč dostane 12 kariet, ktorými môžu byť mince, zlodeji alebo policajti. Každý hráč zahrá všetky karty v štyroch stĺpcoch (lícom nadol!), ktoré patria k jednému zo štyroch zobrazených rajčiakov – po zahratí všetkých kariet sa karty odhalia a efekty sa spustia v tomto poradí: Policajti odstránia zlodejov (z rovnakej farby); zlodeji odstraňujú mince (rovnakej farby); mince môžu priniesť paradajky! Príslušný Tomatomat môže získať iba hráč s najvyššou hodnotou mincí. Hra končí po 3 alebo 4 kolách (v závislosti od počtu hráčov) – vyhráva hráč s najväčším počtom hviezdičiek Tomatomat!  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
8,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V svižnej, blafovacej hre Tomatomat, sa 2-4 hráči snažia o čo najšťavnatejšiu a najchutnejšiu zbierku lahodných odrôd paradajok, ktoré sa dajú získať len vďaka Tomatomatom!

Každý ich chce: šťavnaté, farebné, čerstvo dozreté paradajkové rarity, ktoré možno získať v mimoriadnych a očarujúcich paradajkách. Pokúste sa použiť mince na príslušné paradajky; ale nepoužívajte ich príliš očividne! A preboha: dávajte si pozor na hladných zlodejov, ktorí neváhajú ukradnúť všetky mince, aby pre seba získali vytúžené paradajky. Našťastie sa okolo točí pár policajtov, ktorí sa snažia prenasledovať zlodejov. Kto zarobí najviac paradajok v tejto zábavnej a bláznivej kartovej hre plnej zmätkov a blafov, a čo je najdôležitejšie... o milovaných paradajkách!

Každý hráč dostane 12 kariet, ktorými môžu byť mince, zlodeji alebo policajti. Každý hráč zahrá všetky karty v štyroch stĺpcoch (lícom nadol!), ktoré patria k jednému zo štyroch zobrazených rajčiakov – po zahratí všetkých kariet sa karty odhalia a efekty sa spustia v tomto poradí: Policajti odstránia zlodejov (z rovnakej farby); zlodeji odstraňujú mince (rovnakej farby); mince môžu priniesť paradajky! Príslušný Tomatomat môže získať iba hráč s najvyššou hodnotou mincí.

Hra končí po 3 alebo 4 kolách (v závislosti od počtu hráčov) – vyhráva hráč s najväčším počtom hviezdičiek Tomatomat!

 

Obsah hry:

104 kariet

pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jörg Domberger
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
7,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje