FUSE: Countdown
FUSE: Countdown je prírastkom do hernej rodiny FUSE, pre 1-4 hráčov a dá sa hrať samostatne, či ako svieže rozšírenie pôvodnej hry! Ide o  kooperatívnu sci-fi hra odohrávajúca sa v reálnom čase, v ktorej sa so spoluhráčmi ocitáte na palube kozmickej lode, na ktorej niekto nastražil bomby! Každá hra trvá presne 10 minút a počas tohto časového intervalu musia hráči spolupracovať na odstránení všetkých bômb, inak loď vybuchne! Každá bomba je predstavovaná kartou, na ktorej je zobrazená kombinácia kociek potrebných na jej deaktivovanie. Hráč si vždy náhodne vyberie toľko kociek, koľko je hráčov a hodí nimi. Všetci hráči sa potom dohovárajú, kto si vezme akú kocku. Každý hráč si môže vždy vziať len jednu. Znie to jednoducho: však len správne rozdelíte kocky medzi hráčov. Lenže máte iba 10 minút a hromadu bômb. Nebudete mať čas zvažovať všetky možnosti. Sotva budete mať čas na niekoho skríknuť, keď vám bude chcieť zobrať kocku, ktorú potrebujete vy. Zvládnete deaktivovať všetky bomby včas? FUSE: Countdown oproti pôvodnej hre hráčom stavia do cesty nové prekážky a zároveň poskytuje niekoľko skvelých, nových nástrojov! Viacfarebné kocky, karty ''Iskier'', nové konfigurácie a roly pridávajúce do hry nové prvky!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
34,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

FUSE: Countdown je prírastkom do hernej rodiny FUSE, pre 1-4 hráčov a dá sa hrať samostatne, či ako svieže rozšírenie pôvodnej hry!

Ide o  kooperatívnu sci-fi hra odohrávajúca sa v reálnom čase, v ktorej sa so spoluhráčmi ocitáte na palube kozmickej lode, na ktorej niekto nastražil bomby! Každá hra trvá presne 10 minút a počas tohto časového intervalu musia hráči spolupracovať na odstránení všetkých bômb, inak loď vybuchne!

Každá bomba je predstavovaná kartou, na ktorej je zobrazená kombinácia kociek potrebných na jej deaktivovanie. Hráč si vždy náhodne vyberie toľko kociek, koľko je hráčov a hodí nimi. Všetci hráči sa potom dohovárajú, kto si vezme akú kocku. Každý hráč si môže vždy vziať len jednu. Znie to jednoducho: však len správne rozdelíte kocky medzi hráčov. Lenže máte iba 10 minút a hromadu bômb. Nebudete mať čas zvažovať všetky možnosti. Sotva budete mať čas na niekoho skríknuť, keď vám bude chcieť zobrať kocku, ktorú potrebujete vy. Zvládnete deaktivovať všetky bomby včas?

FUSE: Countdown oproti pôvodnej hre hráčom stavia do cesty nové prekážky a zároveň poskytuje niekoľko skvelých, nových nástrojov! Viacfarebné kocky, karty ''Iskier'', nové konfigurácie a roly pridávajúce do hry nové prvky!

Obsah hry:

25 kociek
52 kariet bômb
10 Fuse kariet
7 kariet úloh
30 kariet Iskra
1 taštička so šnúrkou

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Kane Klenko
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje