Cactus Town
Hra Cactus Town je asymetrická hra z prostredia Divokého Západu pre 2-4 hráčov, ktorá je plná naháňačiek a útekov. Staňte sa šerifom, ktorý sa bude snažiť dolapiť banditov. Môžete skúsiť šťastie aj ako lovec zločincov, alebo ako pomstychtivá tanečnica. Hráči súčasne naplánujú svoje akcie (využijú 3 zo štyroch svojich kariet - jednoduché, však?). Musia však myslieť na to, že vyhodnocovanie akcií prebehne reverzne, čiže posledná zahraná karta sa vyhodnotí ako prvá. Všetky figúrky sa pohybujú na ploche 5x5, kde sú rôzne budovy. Tieto sú postavené vždy náhodne. Hra obsahuje aj verziu pre skúsenejších hráčov, kde majú budovy aj rôzne efekty a viacero variantov, čo zvyšuje znovuhrateľnosť. Ste pripravení na súboj? Ulakomíte sa na lúpež zlata? Alebo radšej ukradnete nejaké kone? V kaktusovom meste sa toho udeje veľa a môžete si vytvoriť vlastný westernový príbeh.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
28,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Cactus Town je asymetrická hra z prostredia Divokého Západu pre 2-4 hráčov, ktorá je plná naháňačiek a útekov. Staňte sa šerifom, ktorý sa bude snažiť dolapiť banditov. Môžete skúsiť šťastie aj ako lovec zločincov, alebo ako pomstychtivá tanečnica.

Hráči súčasne naplánujú svoje akcie (využijú 3 zo štyroch svojich kariet - jednoduché, však?). Musia však myslieť na to, že vyhodnocovanie akcií prebehne reverzne, čiže posledná zahraná karta sa vyhodnotí ako prvá. Všetky figúrky sa pohybujú na ploche 5x5, kde sú rôzne budovy. Tieto sú postavené vždy náhodne.

Hra obsahuje aj verziu pre skúsenejších hráčov, kde majú budovy aj rôzne efekty a viacero variantov, čo zvyšuje znovuhrateľnosť.

Ste pripravení na súboj? Ulakomíte sa na lúpež zlata? Alebo radšej ukradnete nejaké kone? V kaktusovom meste sa toho udeje veľa a môžete si vytvoriť vlastný westernový príbeh.

Obsah hry:

24 kariet základných budov
24 kariet vylepšených budov
1 kancelária šerifa
4x4 akčné karty
4 prehľadové kartičky
1 karta väzenia
2 karty úvodného rozostavenia a 1 karta víťazných podmienok
figúrky pre hráčov (3 figúrky šerifa/ pomocníkov šerifa, 3 figúrky banditov, 2 figúrky lovcov odmien, 1 figúrka tanečnice kankánu)
hracie žetóny (3 žetóny lupu, 1 žetón väzňa, 2 žetóny koňov, 2 žetóny odplaty, 3 žetóny duelov, 4 žetóny fajky mieru, 4 žetóny dobíjania, 4 žetóny nábojov, 4 žetóny pascí)
žetón začínajúceho hráča
4 kocky
10 podstavcov na figúrky
4 zásteny pre hráčov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-60 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Raúl Luque Torner
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje