Bang! - Mesto duchov
Rozšírenie k hre Bang!, ktoré obsahuje vlastne dve samostatné rozšírenia. High Noon je rozšírenie, ktoré nesmie chýbať žiadnemu priaznivcovi Bangu. Je jednoduché, takže ho zvládnu aj príležitostní pištoľníci. Nie je totiž nutné učiť sa dopredu žiadne pravidlá. Jednoducho len vždy, keď je šerif na ťahu, otočíte hornú kartu z balíčku High Noon a celé kolo hráte s drobnou úpravou základných pravidiel podľa textu na otočenej karte. Môže sa tak stať, že si niekto pridá život, nesmie sa hrať karta Bang!. Vôbec najzábavnejšoe kartou tohto rozšírenia je ale nesporne karta Mesto duchov. Na jedno kolo sa do hry vracajú už mŕtvi hráči. Podarí sa Vám využiť šancu pomstiť sa neobľúbenému šerifovi? Dodge City obsahuje oveľa viac kariet a je teda výrazne zložitejšie. Hodí sa hlavne pre stabilné skupinky pištoľníkov, ktorí ocenia nové zaujímavé herné prvky. Rozšírenie obsahuje okrem iného aj nový typ kariet so zeleným okrajom, ktoré hráči vykladajú pred seba na stôl a celé jedno kolo trvá, kým ich môžu začať využívať. Súčásťou rozšírenia je aj celá sada rolí doplnená o druhého renegáta, takže si môžete vyskúšať tiež hru v ôsmich hráčoch.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rozšírenie k hre Bang!, ktoré obsahuje vlastne dve samostatné rozšírenia.

High Noon je rozšírenie, ktoré nesmie chýbať žiadnemu priaznivcovi Bangu. Je jednoduché, takže ho zvládnu aj príležitostní pištoľníci. Nie je totiž nutné učiť sa dopredu žiadne pravidlá. Jednoducho len vždy, keď je šerif na ťahu, otočíte hornú kartu z balíčku High Noon a celé kolo hráte s drobnou úpravou základných pravidiel podľa textu na otočenej karte. Môže sa tak stať, že si niekto pridá život, nesmie sa hrať karta Bang!. Vôbec najzábavnejšoe kartou tohto rozšírenia je ale nesporne karta Mesto duchov. Na jedno kolo sa do hry vracajú už mŕtvi hráči. Podarí sa Vám využiť šancu pomstiť sa neobľúbenému šerifovi?

Dodge City obsahuje oveľa viac kariet a je teda výrazne zložitejšie. Hodí sa hlavne pre stabilné skupinky pištoľníkov, ktorí ocenia nové zaujímavé herné prvky. Rozšírenie obsahuje okrem iného aj nový typ kariet so zeleným okrajom, ktoré hráči vykladajú pred seba na stôl a celé jedno kolo trvá, kým ich môžu začať využívať. Súčásťou rozšírenia je aj celá sada rolí doplnená o druhého renegáta, takže si môžete vyskúšať tiež hru v ôsmich hráčoch.

Obsah hry:

13 kariet pre rozšírenie High Noon; 8 kariet rolí, 15 nových kariet postáv, 40 herných kariet a 1 prehľadová karta pre Dodge City

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Emiliano Sciarra
Rok vydania:
2005
Hodnotenie hry
tomas.sirota@gmail.com
12.4.2012
veľmi dobrá hra pre skupiny užijete si veľa zábavy.
matus gutten
23.7.2019
bezchybna hra
Matej Jantár
23.7.2020
Je to super hra
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje