Hrdinové bez záruky: Maximum Security
Maximum Security je rozšírením pojašenej kooperatívnej hry Hrdinové bez záruky. Na hranie potrebujete základnú hru. Maximum security prináša nové mapové dieliky s bezpečnostnými prvkami, na ktoré si musia dať hráči pozor. Trinásť rozširujúcich modulov sa dá ľubovoľne kombinovať na spestrenie pôvodnej hry. Zatiaľ čo bezpečnostné prvky ako strážnici, detektory pohybu alebo oceľové dvere hrdinom komplikujú situáciu, aj oni sami získavajú v Maximum Security nové schopnosti ako prerážanie stien, pohyb ventilačnými šachtami, kúzlenie alebo dokonca možnosti presúvať celé časti nákupného centra! Chcete viac? Čo napríklad 42 nových a náročných cieľov? Dokážete ich splniť úplne všetky? V hre Hrdinové bez záruky musia hráči spolupracovať, popritom ale nesmú hovoriť! Ku komunikácii slúži iba veľká červená figúrka.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Maximum Security je rozšírením pojašenej kooperatívnej hry Hrdinové bez záruky. Na hranie potrebujete základnú hru. Maximum security prináša nové mapové dieliky s bezpečnostnými prvkami, na ktoré si musia dať hráči pozor. Trinásť rozširujúcich modulov sa dá ľubovoľne kombinovať na spestrenie pôvodnej hry. Zatiaľ čo bezpečnostné prvky ako strážnici, detektory pohybu alebo oceľové dvere hrdinom komplikujú situáciu, aj oni sami získavajú v Maximum Security nové schopnosti ako prerážanie stien, pohyb ventilačnými šachtami, kúzlenie alebo dokonca možnosti presúvať celé časti nákupného centra! Chcete viac? Čo napríklad 42 nových a náročných cieľov? Dokážete ich splniť úplne všetky?

V hre Hrdinové bez záruky musia hráči spolupracovať, popritom ale nesmú hovoriť! Ku komunikácii slúži iba veľká červená figúrka.

Obsah hry:

4 postavičky strážcov
13 dielov nákupného centra
1 Beholder na plastovom podstavci
množstvo rôznych žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kasper Lapp
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje