Papírové Doupě: Nová dobrodružství (rozšírenie)
Papírové doupě: Nová dobrodružství je prvé rozšírenie ku hre Papírové doupě: Čmarovné dobrodružství. Ste schopní opätovne zobrať vašu družinu klasických fantasy hrdinov na výpravu a zažiť úžasný príbeh? Nové kobky sú ešte nebezpečnejšie a sú plné nástrah a pascí! Okrem hlavnej línie môžete plniť vedľajšie úlohy, ktoré vám pomôžu na ceste k sláve, či mocným artefaktom. V chodbách podzemia nájdete okrem iného truhlice ukrývajúce mocné artefakty, aby ste sa k nim však dostali, budete musieť poraziť ich strážcov. Vďaka vedľajším úlohám získate extra body do záverečného hodnotenia. Na novom liste podzemia je aj nové usporiadanie miestností, neprístupné miestnosti a okrem klasických pascí aj ich omnoho nebezpečnejšie "sekacie" verzie. Pasce však viete po novom zneškodňovať. Popri tom sú k dispozícii aj nové herné varianty, vďaka ktorým môžu byť príšery ešte silnejšie! Okrem toho môžete zažiť aj úplne novú kampaň so štyrmi príbehovými linkami a je hrateľné aj v sólo móde. Toto rozšírenie nie je samostatne hrateľné a k jeho odohratiu potrebujete základnú hru.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Papírové doupě: Nová dobrodružství je prvé rozšírenie ku hre Papírové doupě: Čmarovné dobrodružství. Ste schopní opätovne zobrať vašu družinu klasických fantasy hrdinov na výpravu a zažiť úžasný príbeh? Nové kobky sú ešte nebezpečnejšie a sú plné nástrah a pascí!

Okrem hlavnej línie môžete plniť vedľajšie úlohy, ktoré vám pomôžu na ceste k sláve, či mocným artefaktom. V chodbách podzemia nájdete okrem iného truhlice ukrývajúce mocné artefakty, aby ste sa k nim však dostali, budete musieť poraziť ich strážcov. Vďaka vedľajším úlohám získate extra body do záverečného hodnotenia.

Na novom liste podzemia je aj nové usporiadanie miestností, neprístupné miestnosti a okrem klasických pascí aj ich omnoho nebezpečnejšie "sekacie" verzie. Pasce však viete po novom zneškodňovať. Popri tom sú k dispozícii aj nové herné varianty, vďaka ktorým môžu byť príšery ešte silnejšie!

Okrem toho môžete zažiť aj úplne novú kampaň so štyrmi príbehovými linkami a je hrateľné aj v sólo móde.

Toto rozšírenie nie je samostatne hrateľné a k jeho odohratiu potrebujete základnú hru.

Obsah hry:

100 nových herných listov
16 kariet artefaktov
8 kariet veliteľov
12 kariet podzemia
4 karty netvorov
16 kariet vedľajších úloh
3 žetóny upravujúce silu netvorov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Leandro Pires
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje