Příšeří: Hrdinům vstup zakázán
Příšeří: Hrdinům vstup zakázán je zábavná, kooperatívna hra pre 1-4 hráčov, v ktorej preberiete úlohu príšer a snažíte sa po bohatstve bažiacim hrdinom zabrániť vo vykradnutí vašich kobiek. Ide predsa o vaše poklady a vám vyhovuje, že patria vám! Hráči môžu presúvať príšery, útočiť na hrdinov alebo aktivovať schopnosti jednotlivých miestností v snahe zneškodniť hrdinov. Hrdinovia majú na oplátku svoj vlastný balíček kariet, z ktorého sa otáčajú karty na vykonanie akcií hrdinov. Ak príšery a teda hráči stratia hlavný poklad, prehrávajú. Hra ponúka 20 scenárov KRÁT tri obťažnosti KRÁT deväť klanov príšer, a keby bolo znovuhrateľnosti málo, v 20. scenári dostanete pravidlá pre silnejších hrdinov, s ktorými môžete scenáre opakovať.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-50 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
58,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Příšeří: Hrdinům vstup zakázán je zábavná, kooperatívna hra pre 1-4 hráčov, v ktorej preberiete úlohu príšer a snažíte sa po bohatstve bažiacim hrdinom zabrániť vo vykradnutí vašich kobiek. Ide predsa o vaše poklady a vám vyhovuje, že patria vám!

Hráči môžu presúvať príšery, útočiť na hrdinov alebo aktivovať schopnosti jednotlivých miestností v snahe zneškodniť hrdinov. Hrdinovia majú na oplátku svoj vlastný balíček kariet, z ktorého sa otáčajú karty na vykonanie akcií hrdinov. Ak príšery a teda hráči stratia hlavný poklad, prehrávajú.

Hra ponúka 20 scenárov KRÁT tri obťažnosti KRÁT deväť klanov príšer, a keby bolo znovuhrateľnosti málo, v 20. scenári dostanete pravidlá pre silnejších hrdinov, s ktorými môžete scenáre opakovať.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-50 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Luís Brüeh
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje