My Little Scythe
My Little Scythe je krásna detská hra pre celú rodinu. Každý hráč vlastní v hre dve roztomilé zvieratká, s ktorými sa vydáva na dobrodružstvo v kráľovstve Pomme. Cieľom hry je získať 4 trofeje a kto tak urobí ako prvý, zvíťazí.  Vo svojom ťahu majú hráči na výber tri akcie: pohyb, prehľadávanie a výrobu koláčov. Tieto akie pomáhajú hráčom zlepšiť si priateľstvo a výrobu koláčov, splniť rôzne úlohy, ktoré ich môžu postretnúť na ceste; hráči sa naučia rôzne kúzla, donesú do zámku Everfree vzácne kamene a jabĺčka a možno ich cestou postretne aj koláčový boj. Za splnenie rôznych podmienok získavajú trofeje. Oficálne pravidlá v českom jazyku. Inšpiráciou pre vznik tejto milej hry My Little Scythe bola populárna fajnšmekerská hra Scythe. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
47,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

My Little Scythe je krásna detská hra pre celú rodinu. Každý hráč vlastní v hre dve roztomilé zvieratká, s ktorými sa vydáva na dobrodružstvo v kráľovstve Pomme. Cieľom hry je získať 4 trofeje a kto tak urobí ako prvý, zvíťazí. 

Vo svojom ťahu majú hráči na výber tri akcie: pohyb, prehľadávanie a výrobu koláčov. Tieto akie pomáhajú hráčom zlepšiť si priateľstvo a výrobu koláčov, splniť rôzne úlohy, ktoré ich môžu postretnúť na ceste; hráči sa naučia rôzne kúzla, donesú do zámku Everfree vzácne kamene a jabĺčka a možno ich cestou postretne aj koláčový boj. Za splnenie rôznych podmienok získavajú trofeje.

Oficálne pravidlá v českom jazyku.

Inšpiráciou pre vznik tejto milej hry My Little Scythe bola populárna fajnšmekerská hra Scythe

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Hoby Chou, Vienna Chou
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
My little Scythe - Pie in the Sky
momentálne nedostupné
19,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje