Osadníci z Katanu - Junior
Do pirátskeho hávu navliekol Klaus Teuber najnovší variant známych Osadníkov z Katanu. Tentoraz láka k hernému stolu sotva školopovinné deti. Ostrov Katan z doby pirátov je výrazne menší, kocka stačí len jedna (čísla na políčkach sú od jednej do piatich, pri šestke ožíva duch čierneho piráta). Na mestá môžete rovno zabudnúť, na bývanie predsa stačí nejaký ten pirátsky brloh. Detským zákazníkom je prispôsobená tiež grafika hry, políčka aj kartičky hýria farbami a nájdeme na nich celé pirátske rodinky. Ako sa juniorská verzia podarila? Na túto otázku musia odpovedať predovšetkým hráči, pre ktorých je primárne určená, teda deti vo veku 6-10 rokov. Osobne sa domnievam, že tuzemský oceán hier bude tento pirátsky škuner brázdiť s napnutými plachtami a vlajkou hrdo vztýčenou!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
25,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Do pirátskeho hávu navliekol Klaus Teuber najnovší variant známych Osadníkov z Katanu. Tentoraz láka k hernému stolu sotva školopovinné deti. Ostrov Katan z doby pirátov je výrazne menší, kocka stačí len jedna (čísla na políčkach sú od jednej do piatich, pri šestke ožíva duch čierneho piráta). Na mestá môžete rovno zabudnúť, na bývanie predsa stačí nejaký ten pirátsky brloh. Detským zákazníkom je prispôsobená tiež grafika hry, políčka aj kartičky hýria farbami a nájdeme na nich celé pirátske rodinky.

Ako sa juniorská verzia podarila? Na túto otázku musia odpovedať predovšetkým hráči, pre ktorých je primárne určená, teda deti vo veku 6-10 rokov. Osobne sa domnievam, že tuzemský oceán hier bude tento pirátsky škuner brázdiť s napnutými plachtami a vlajkou hrdo vztýčenou!

Obsah hry:

1 obojstranný herný plán, 32 lodí, 28 pirátskych brlohov, 1 čierny pirát, 119 kariet surovín a kariet papagája, 1 trhovisko, 4 karty stavebných nákladov, 4 kartičky prístavov, 1 kocka, české a slovenské pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus Teuber
Rok vydania:
2007
Hodnotenie hry
4.3.2011
Kristi
5.6.2011
Pekný vstup do sveta MSH pre deti i dospelých. Pre deti na 1. stupni ZŠ ideálne. Odporúčame.
2 Hodnotenia
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje