V pasti
V pasti je tímová párty hra so slovami v atraktívnom fantasy prostredí. Každý tím predstavuje skupinku dobrodruhov, ktorá sa snaží prejsť podzemím, dostať sa k príšere a poraziť ju skôr ako druhý tím. V každom kole sa vždy jeden hráč snaží ostatným hráčom vo svojom tíme napovedať skryté slovo. Slovo môže ľubovoľne slovne popisovať, ale musí si dať pozor. Tím protivníkov skryté slovo pozná a nastražil na toto slovo niekoľko „pascí" - slov, ktoré si myslí, že napovedač počas napovedania použije. Tieto slová ale napovedač nepozná! A všetko musí ešte stihnúť v časovom limite. Potom to isté vykoná druhý tím. Pokiaľ je nápoveda úspešná, tím sa posúva hlbšie do podzemia a ich protivníci im budú klásť viac pascí. Po ceste môžu naraziť na kliatby, ktoré hádanie ešte okorenia ďalšími výzvami (napr. pri Potope musíte napovedať na jeden nádych, pri Temnote musí mať celý tím zavreté oči) a na konci podzemia čaká jedna z piatich príšer s unikátnymi vlastnosťami. Zvládnete sa vyhnúť všetkým nastraženým pasciam?
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
4-12 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
17,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V pasti je tímová párty hra so slovami v atraktívnom fantasy prostredí. Každý tím predstavuje skupinku dobrodruhov, ktorá sa snaží prejsť podzemím, dostať sa k príšere a poraziť ju skôr ako druhý tím.

V každom kole sa vždy jeden hráč snaží ostatným hráčom vo svojom tíme napovedať skryté slovo. Slovo môže ľubovoľne slovne popisovať, ale musí si dať pozor. Tím protivníkov skryté slovo pozná a nastražil na toto slovo niekoľko „pascí" - slov, ktoré si myslí, že napovedač počas napovedania použije. Tieto slová ale napovedač nepozná! A všetko musí ešte stihnúť v časovom limite. Potom to isté vykoná druhý tím. Pokiaľ je nápoveda úspešná, tím sa posúva hlbšie do podzemia a ich protivníci im budú klásť viac pascí. Po ceste môžu naraziť na kliatby, ktoré hádanie ešte okorenia ďalšími výzvami (napr. pri Potope musíte napovedať na jeden nádych, pri Temnote musí mať celý tím zavreté oči) a na konci podzemia čaká jedna z piatich príšer s unikátnymi vlastnosťami. Zvládnete sa vyhnúť všetkým nastraženým pasciam?

Parametre:
Počet hráčov:
4-12 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jan Březina, Martin Hrabálek, Michal Požárek
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje