Párty Alias - Ženy versus muži CZ
Po úspechu párty hier Párty Alias a Párty Alias Veľká stávka nám Albi prináša ďalšiu podarenú variantu, s ktorou o zábavu rozhodne nebude núdza. Však na čom sa radi bavíme, ak nie na rozdieloch medzi mužmi a ženami. V tejto verzii obľúbenej párty hry si zahrajú ženy proti mužom, alebo inak povedané, muži proti ženám. Jeden z hráčov vždy vysvetľuje slovo alebo slovné spojenie svojmu tímu tak, aby ho členovia uhádli a tým sa priblížili k víťazstvu. Zdá sa vám to veľmi jednoduché? Tiež si to myslíme a tak to má háčik: ženy budú vysvetľovať slová z mužského sveta a muži zase zo sveta žien. A tak si ženy budú musieť poradiť s opisom napríklad hasáku či karburátora a muži budú mužom popisovať napríklad ovuláciu či pedikúru. Dokážete nájsť tie správne slová?
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
4 hráči
Jazyk hry:
25,49 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Po úspechu párty hier Párty Alias a Párty Alias Veľká stávka nám Albi prináša ďalšiu podarenú variantu, s ktorou o zábavu rozhodne nebude núdza. Však na čom sa radi bavíme, ak nie na rozdieloch medzi mužmi a ženami.

V tejto verzii obľúbenej párty hry si zahrajú ženy proti mužom, alebo inak povedané, muži proti ženám. Jeden z hráčov vždy vysvetľuje slovo alebo slovné spojenie svojmu tímu tak, aby ho členovia uhádli a tým sa priblížili k víťazstvu. Zdá sa vám to veľmi jednoduché? Tiež si to myslíme a tak to má háčik: ženy budú vysvetľovať slová z mužského sveta a muži zase zo sveta žien. A tak si ženy budú musieť poradiť s opisom napríklad hasáku či karburátora a muži budú mužom popisovať napríklad ovuláciu či pedikúru. Dokážete nájsť tie správne slová?

Obsah hry:

herný plán, 400 kariet s 2 400 slovami, presýpacie hodiny, 2 figúrky a pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje