Duplik
V kresliacej párty hre Duplik vôbec nemusíte vedieť kresliť. Úlohou hráčov je totiž predovšetkým dodržať kresliace pokyny od "umeleckého riaditeľa" - hráča, ktorý má ako jediný v danú chvíľu pred sebou vzorovú ilustráciu, ktorú sa ostatní hráči snažia napodobniť. Vďaka hektickému časovému limitu hry, tak v Dupliku vznikajú skutočne veľkolepé "diela, nad ktorými sa všetci dobre pobavia.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V kresliacej párty hre Duplik vôbec nemusíte vedieť kresliť. Úlohou hráčov je totiž predovšetkým dodržať kresliace pokyny od "umeleckého riaditeľa" - hráča, ktorý má ako jediný v danú chvíľu pred sebou vzorovú ilustráciu, ktorú sa ostatní hráči snažia napodobniť.

Vďaka hektickému časovému limitu hry, tak v Dupliku vznikajú skutočne veľkolepé "diela, nad ktorými sa všetci dobre pobavia.

Obsah hry:

60 obojstranných kariet s ilustráciami, plastovú dešifrovaciu kartičku, presýpacie hodiny, bodovací bloček, osemstennú hraciu kocku, plátené vrecúško a pravidlá v češtine a slovenčine.

Parametre:
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Hodnotenie hry
Romi
29.12.2019
Podla mna hra je uplne super. Je fakt, ze v podstate nezalezi na tom, ci viete kreslit. Ak je na obrazku krava a niekto diktuje, ze kreslime kravu, kazdy vie, ze ten vas medved je krava a neriesi sa to. Jedine ze to pobavi, ale na hodnotenie to nema ziaden vplyv. To ovplyvnuju skor detajli ako velkost objektov, umiestnenie, pocet vlasov, prstov atd... A ci uz prst je palicka alebo krasny prst, je na 99 percent jedno. Jedine, co by som vytkla je "mnozstvo" celej hry. Tusim hra obsahuje 120 obrazkov, co zarucuje zabavu na par hier, ale potom si to uz rovnaka skupina bude pamatat. Hra neobsahuje ceruzky, co je skoda. Co je vsak horsie, blok s hodnotenim ma fakt minimum papierov a nam vystacil na dva dni. Nasledne sme si vyrobili a natlacili vlastne tabulky, co je OK, ale nie kazdemu sa to moze chciet riesit takto. V zasade hodnotiace papiere nepotrebujete, ale potom vam vlastne duplik ponuka len 120 obrazkov a cervenu foliu.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje