Krycie mená: Obrázky
Najlepšia párty hra roku 2016 Krycie mená s významným ocenením Spiele des Jahres sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Hracie pole je síce menšie (4x5 namiesto 5x5), ale každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Podarí sa vašemu tímu odhaliť všetkých svojich agentov skôr ako súperom? Dvaja súperiaci superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.  V hre Krycí jména: Obrázky súperia dva tímy, komu sa ako prvému podarí skontaktovať všetkých agentov. Superagenti dajú jednoslovné nápovedy, ktoré môžu súvisieť s viacerými obrázkami na stole. Ich spoluhráči sa pokúšajú uhádnuť kartu so správnou farbou a vyhnúť sa tým, ktoré patria druhému tímu. A všetci sa chcú vyhnúť vrahovi. 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý

K hre Krycie mená: Obrázky u nás dostanete ako darček 5 promo kariet agentov navyše.

15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Najlepšia párty hra roku 2016 Krycie mená s významným ocenením Spiele des Jahres sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Hracie pole je síce menšie (4x5 namiesto 5x5), ale každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Podarí sa vašemu tímu odhaliť všetkých svojich agentov skôr ako súperom?

Dvaja súperiaci superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami. 

V hre Krycí jména: Obrázky súperia dva tímy, komu sa ako prvému podarí skontaktovať všetkých agentov. Superagenti dajú jednoslovné nápovedy, ktoré môžu súvisieť s viacerými obrázkami na stole. Ich spoluhráči sa pokúšajú uhádnuť kartu so správnou farbou a vyhnúť sa tým, ktoré patria druhému tímu. A všetci sa chcú vyhnúť vrahovi. 

Obsah hry:
  • 14 kariet agentov v dvoch farbách
  • 1 karta dvojitého agenta
  • 4 karty náhodných okoloidúcich
  • 1 karta nájomného vraha
  • 60 kariet kľúča (rozloženie agentov)
  • 1 stojanček na karty
  • 140 kariet s 280 obrázkami
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vlaada Chvátil
Rok vydania:
2016
Hodnotenie hry
Janette
10.4.2020
Výborná hra, aj pre dvoch hráčov. Hráme so 7 ročnou dcérou a s prehľadom. Obrázky sú divergentne, čiže viac variácií.
Mirka
13.10.2023
Túto verziu mám ešte radšej ako tú pôvodnú! Rôzne kombinácie obrázkov niekedy aj komické sú veľmi pekne ilustrované. Dokonca pre nárocnejších sa dá kombinovať s klasickou- určite vyskúšame!
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje