Rorschach: The Inkblot party game
Hra Rorschach, je zábavnou, tímovou záležitosťou pre 4-10 hráčov, v ktorej dostane zabrať vaša predstavivosť a fantázia! Hra je pomenovaná po švajčiarskom psychiatrovi Hermannovi Rorschachovi. Ten sa preslávil používaním svojich slávnych obrázkov atramentových škvŕn. Družstvá v hre získavajú body správnym hádaním, ako ich členovia spárovali náhodne vybrané slová s obrázkami abstraktných fľakov. Odhadovanie ostatných hráčov a učenie sa ich asociácií je kľúčom k úspechu. Skutočná fascinácia spočíva v skutočnosti, ako odlišne môžu byť tieto obrázky vnímané – a v následnej diskusii a vysvetľovaní párov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Rorschach, je zábavnou, tímovou záležitosťou pre 4-10 hráčov, v ktorej dostane zabrať vaša predstavivosť a fantázia!

Hra je pomenovaná po švajčiarskom psychiatrovi Hermannovi Rorschachovi. Ten sa preslávil používaním svojich slávnych obrázkov atramentových škvŕn. Družstvá v hre získavajú body správnym hádaním, ako ich členovia spárovali náhodne vybrané slová s obrázkami abstraktných fľakov.

Odhadovanie ostatných hráčov a učenie sa ich asociácií je kľúčom k úspechu. Skutočná fascinácia spočíva v skutočnosti, ako odlišne môžu byť tieto obrázky vnímané – a v následnej diskusii a vysvetľovaní párov.

Parametre:
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jeremy Holcomb, Joseph Huber (II), Stephen McLaugh
Rok vydania:
2021
Hodnotenie hry
7.4.2012
Princíp je podobný ako pri Dixit-e, avšak tu je to skôr vhodné pre starších hráčov. Najprv sa vylosuje kartička, napríklad (Ktorý obrázok vyzerá ako zviera x) a za pomoci Rorschach-ových machúľ sa majú hráči rozhodnúť. Vo mne je zjavne viac toho detského, lebo ma táto hra oproti dixitu nudila.
1 Hodnotenie
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
skladom, odosielame čo najskôr
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje