Codenames: Marvel
Hra Codenames: Marvel je verziou hry Codenames (Krycie mená) zo sveta Marvelu. Nájdete tu postavy a miesta známe z marvelovských komiksov a filmov. Nechýbajú postavy ako Avengers a Doktor Strange, Spiderman, Strážcovia Galaxie. Rozloženie hry je 5 x 5 (rovnaké ako pri Codenames Pictures). Na jednej strane kariet sú obrázky, na druhej strane slová. V tejto verzii súperia dva tímy S.H.I.E.L.D. a Hydra, komu sa ako prvému podarí skontaktovať všetkých agentov. Superagenti dávajú jednoslovné nápovedy, ktoré môžu súvisieť s viacerými obrázkami/slovami na stole. Ich spoluhráči sa pokúšajú uhádnuť kartu so správnou farbou a vyhnúť sa tým, ktoré patria druhému tímu. A všetci sa chcú vyhnúť vrahovi.  Dvaja súperiaci superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.     
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Codenames: Marvel je verziou hry Codenames (Krycie mená) zo sveta Marvelu. Nájdete tu postavy a miesta známe z marvelovských komiksov a filmov. Nechýbajú postavy ako Avengers a Doktor Strange, Spiderman, Strážcovia Galaxie. Rozloženie hry je 5 x 5 (rovnaké ako pri Codenames Pictures). Na jednej strane kariet sú obrázky, na druhej strane slová. V tejto verzii súperia dva tímy S.H.I.E.L.D. a Hydra, komu sa ako prvému podarí skontaktovať všetkých agentov. Superagenti dávajú jednoslovné nápovedy, ktoré môžu súvisieť s viacerými obrázkami/slovami na stole. Ich spoluhráči sa pokúšajú uhádnuť kartu so správnou farbou a vyhnúť sa tým, ktoré patria druhému tímu. A všetci sa chcú vyhnúť vrahovi. 

Dvaja súperiaci superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami. 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vlaada Chvátil
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje