Codenames: Harry Potter EN
Codenames: Harry Potter kombinuje jednu z najpopulárnejších slovných párty hier - Codenames (Krycie mená) spolu s magickým svetom Harryho Pottera a jeho hrdinami.  Táto verzia hry je založená na verzii Krycie mená: Duet, čo je verzia hry, ktorá je primárne určená pre dvoch hráčov, ktorý spolupracujú. Je ale možné zahrať si ju aj vo viacerých hráčoch. Základné pravidlá hry ostávajú v podstate nezmenené, jedinou zmenou je, že karta s rozmiestnením agentov je obojstranná a cieľom je odhaliť všetkých svojich agentov. Prekážkou sú traja vrahovia na každej strane karty (len jeden je na rovnakom mieste).  Navyše okrem základnej hry si môžete vyskúšať aj viaceré scenáre, ktoré rôzne ovplyvňujú hru  - počet kôl, počet neutrálnych agentov atď.
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
23,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Codenames: Harry Potter kombinuje jednu z najpopulárnejších slovných párty hier - Codenames (Krycie mená) spolu s magickým svetom Harryho Pottera a jeho hrdinami. 

Táto verzia hry je založená na verzii Krycie mená: Duet, čo je verzia hry, ktorá je primárne určená pre dvoch hráčov, ktorý spolupracujú. Je ale možné zahrať si ju aj vo viacerých hráčoch. Základné pravidlá hry ostávajú v podstate nezmenené, jedinou zmenou je, že karta s rozmiestnením agentov je obojstranná a cieľom je odhaliť všetkých svojich agentov. Prekážkou sú traja vrahovia na každej strane karty (len jeden je na rovnakom mieste). 

Navyše okrem základnej hry si môžete vyskúšať aj viaceré scenáre, ktoré rôzne ovplyvňujú hru  - počet kôl, počet neutrálnych agentov atď.

Obsah hry:
  • 200 Code Cards
  • 100 double-sided Key Cards
  • 15 Order of the Phoenix Cards
  • 1 Death Eater cover card
  • 12 Time-Turner tokens
  • 1 pad of Mission Logs
  • 1 card stand
  • Instructions
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Vlaada Chvátil, Scot Eaton
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje