Krycie mená: Duet
Krycie mená: Duet je nová verzia úspešnej hry Krycie mená, ktorá je určená pre dvoch hráčov. Je možné zahrať si ju aj vo viacerých hráčoch. Základné pravidlá hry ostávajú v podstate nezmenené, jedinou zmenou je, že karta s rozmiestnením agentov je obojstranná a cieľom je odhaliť všetkých svojich agentov. Prekážkou sú traja vrahovia na každej strane karty (len jeden je na rovnakom mieste).  Navyše okrem základnej hry si môžete vyskúšať aj viaceré scenáre, ktoré rôzne ovplyvňujú hru  - počet kôl, počet neutrálnych agentov atď. V Krycie mená: Duet nájdete kartičky s inými slovami ako v pôvodnej hre Krycie mená. Takto si viete rozšíriť hru o množstvo nových slov.
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Krycie mená: Duet je nová verzia úspešnej hry Krycie mená, ktorá je určená pre dvoch hráčov. Je možné zahrať si ju aj vo viacerých hráčoch. Základné pravidlá hry ostávajú v podstate nezmenené, jedinou zmenou je, že karta s rozmiestnením agentov je obojstranná a cieľom je odhaliť všetkých svojich agentov. Prekážkou sú traja vrahovia na každej strane karty (len jeden je na rovnakom mieste). 

Navyše okrem základnej hry si môžete vyskúšať aj viaceré scenáre, ktoré rôzne ovplyvňujú hru  - počet kôl, počet neutrálnych agentov atď.

V Krycie mená: Duet nájdete kartičky s inými slovami ako v pôvodnej hre Krycie mená. Takto si viete rozšíriť hru o množstvo nových slov.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vlaada Chvátil, Scot Eaton
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
zuzi
3.1.2018
Kúpili sme si tuto hru s manzelom na hru vo dvojici a super sme sa zabavili.
Evka
4.3.2019
Fantastická hra vrelo odporúčam každému páru :)
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje