Kartografové
Nové vydanie obsahuje aj kartičky navyše.  Ale vydavateľstvo REXhry a iHRYsko myslia aj na tých, ktorí si kúpili pôvodné vydanie - stačí si pri najbližšej návšteve iHRYska tieto kartičky vypýtať (alebo pri najbližšej objednávke cez eshop napísať do poznámky, že si ich prosíte) a dostanete ich ako darček!  Kartografové je zábavná fantasy hra, v ktorej sa z hráčov stanú kartografi, ktorí si kreslia mapy. Každý hráč v úlohe kartografa podľa potiahnutých kariet zakresľuje a tvorí mapu svojho fantasy kráľovstva. Podľa kariet cieľov sa potom snaží získať za svoju mapu čo najviac víťazných bodov. Z času na čas prídu do hry nepriatelia, ktorých vám na mapu zakreslia súperi a všetko to narušia. V priebehu hry sa vám vystriedajú štyri ročné obdobia a hru vyhrá hráč s najvyšším počtom víťazných bodov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-100 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nové vydanie obsahuje aj kartičky navyše. 

Ale vydavateľstvo REXhry a iHRYsko myslia aj na tých, ktorí si kúpili pôvodné vydanie - stačí si pri najbližšej návšteve iHRYska tieto kartičky vypýtať (alebo pri najbližšej objednávke cez eshop napísať do poznámky, že si ich prosíte) a dostanete ich ako darček! 

Kartografové je zábavná fantasy hra, v ktorej sa z hráčov stanú kartografi, ktorí si kreslia mapy. Každý hráč v úlohe kartografa podľa potiahnutých kariet zakresľuje a tvorí mapu svojho fantasy kráľovstva. Podľa kariet cieľov sa potom snaží získať za svoju mapu čo najviac víťazných bodov. Z času na čas prídu do hry nepriatelia, ktorých vám na mapu zakreslia súperi a všetko to narušia. V priebehu hry sa vám vystriedajú štyri ročné obdobia a hru vyhrá hráč s najvyšším počtom víťazných bodov.

Parametre:
Počet hráčov:
1-100 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jordy Adan
Rok vydania:
2019
Hodnotenie hry
Marián
23.1.2020
Výborná hra na sólo, ideálna na hranie s farebnými ceruzkami a chuťou spestriť si hru maľovaním pre krajší výsledok. Variabilita dosť veľká, grafická stránka hry je excelentná, akurát kvalita kariet mohla byť trošku vyššia, inak sa niet na čo sťažovať. Skvelá flip & write/draw ;)
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Kartografové - náhradný blok máp
Skladom, odosielame ihneď
3,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje