Ostrov Dinosaurů: Hoď & kroť
V hre Ostrov Dinosaurů: Hoď & kroť čaká na fanúšikov dinosaurov náročná úloha, postaviť pre návštevníkov veľkolepý dinopark. Pri takom projekte by sa nemalo šetriť vôbec na ničom! Ostrov dinosaurů: Hoď & kroť ponúka plnohodnotný zážitok robustnejšej strategickej hry v kompaktnom a prístupnejšom balení zakreslovacej hry. Najskôr vyberáte kocky zo spoločnej ponuky. Následne ich ukladáte na centrálnu dosku, vykonávate rôzne akcie a snažíte sa zaistiť hladký chod svojho parku. Čaká Vás zábavná tetrisová skladačka, v ktorej sa budete pokúšať umiestniť všemožné budovy a výbehy na neveľký plán parku. Budete oživovať dinosaurov, najímať špecialistov a pokúšať sa vytvoriť tú najlepšiu dinosauriu zoo zo všetkých. Zároveň nezabúdajte krotiť smrteľne nebezpečné praveké ozrutnosti, aby sa všetci návštevníci, ktorí do parku prišli, mohli v zdraví vrátiť domov. Vďaka tomu, že v každej z partií narazíte na inú sadu kariet špecialistov a budov, bude každá hra novým a rôznorodým dobrodružstvom!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Ostrov Dinosaurů: Hoď & kroť čaká na fanúšikov dinosaurov náročná úloha, postaviť pre návštevníkov veľkolepý dinopark. Pri takom projekte by sa nemalo šetriť vôbec na ničom!

Ostrov dinosaurů: Hoď & kroť ponúka plnohodnotný zážitok robustnejšej strategickej hry v kompaktnom a prístupnejšom balení zakreslovacej hry. Najskôr vyberáte kocky zo spoločnej ponuky. Následne ich ukladáte na centrálnu dosku, vykonávate rôzne akcie a snažíte sa zaistiť hladký chod svojho parku. Čaká Vás zábavná tetrisová skladačka, v ktorej sa budete pokúšať umiestniť všemožné budovy a výbehy na neveľký plán parku. Budete oživovať dinosaurov, najímať špecialistov a pokúšať sa vytvoriť tú najlepšiu dinosauriu zoo zo všetkých. Zároveň nezabúdajte krotiť smrteľne nebezpečné praveké ozrutnosti, aby sa všetci návštevníci, ktorí do parku prišli, mohli v zdraví vrátiť domov.

Vďaka tomu, že v každej z partií narazíte na inú sadu kariet špecialistov a budov, bude každá hra novým a rôznorodým dobrodružstvom!

Obsah hry:

centrálna doska
2 bloky hracích listov
1 vrecúško na kocky
10 kociek
20 kariet budov
20 kariet špecialistov
10 kariet AI pre sólo hru
1 ukazovateľ sezóny
1 žetón začínajúceho hráča

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Brian Lewis, David McGregor & Marissa Misurová
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje