Istanbul: Choose & Write
Vitajte spät na istanbulskom bazári! V hre Istanbul: Choose & Write sa hráči opäť zhostia úlohy obchodníkov, ktorých cieľom je zhromaždovať tovar a peniaze a následne ich vymieňať za vzácne rubíny potrebné k víťazstvu. Na rozdiel od pôvodnej hry Istanbul, kde sa hráči pohybujú na spoločnej zostave lokácií, v tejto hre má každý hráč svoj osobný herný plán - osobný sledovací list, do ktorého si hráč v priebehu hry zaznamenáva svoje voľby. Vo svojom ťahu si hráči musí vybrať, či zahrá kartu lokácie, alebo kartu cechu. Karty lokácií umožňujú všetkým hráčom vykonať akciu danel lokácie alebo akciu susedného políčka na ich liste. Namiesto toho môže zahrať kartu cechu, ktorá je síce drahá, ale spúšťa silné efekty a naviac ich vykonáva iba on, narozdiel od kariet lokácií, ktoré vyhodnocujú všetci hráči. Vďaka inovatívnemu mechanizmu choose & write tak prináša návšteva Veľkého bazáru pre hráčov celkom nové výzvy.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
21,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vitajte spät na istanbulskom bazári!

V hre Istanbul: Choose & Write sa hráči opäť zhostia úlohy obchodníkov, ktorých cieľom je zhromaždovať tovar a peniaze a následne ich vymieňať za vzácne rubíny potrebné k víťazstvu. Na rozdiel od pôvodnej hry Istanbul, kde sa hráči pohybujú na spoločnej zostave lokácií, v tejto hre má každý hráč svoj osobný herný plán - osobný sledovací list, do ktorého si hráč v priebehu hry zaznamenáva svoje voľby.

Vo svojom ťahu si hráči musí vybrať, či zahrá kartu lokácie, alebo kartu cechu. Karty lokácií umožňujú všetkým hráčom vykonať akciu danel lokácie alebo akciu susedného políčka na ich liste. Namiesto toho môže zahrať kartu cechu, ktorá je síce drahá, ale spúšťa silné efekty a naviac ich vykonáva iba on, narozdiel od kariet lokácií, ktoré vyhodnocujú všetci hráči. Vďaka inovatívnemu mechanizmu choose & write tak prináša návšteva Veľkého bazáru pre hráčov celkom nové výzvy.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rüdiger Dorn
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje