Vítejte na Měsíci!
Bývanie vo štvrtiach pozemských mestečiek aj veľkolepého Las Vegas utešene stojí. Teraz však musíte zachrániť ľudstvo kolonizáciou vesmíru, priamo na Mesiaci! Vítejte na Měsíci! je hra z kategórie flip and write, v ktorej si budete postupne otáčať karty a na ich základe zakresľovať niečo do svojej hráčskej dosky. V tomto prípade budete osídľovať Mesiac. Nečakajte však jednu hru, ale rovno osem, ktoré síce spolu využívajú rovnaké karty, ale majú rôznych osem herných plánov. Budete tu zostavovať raketu, letieť na Mesiac a postupne ho kolonizovať. Každý ďalší scenár bude náročnejší. Táto hra obsahuje aj kampaňový mód, ktorý jednotlivé scenáre preväzuje do dlhšej kampane. Tvorcovia nezabudli taktiež na funkčné sólo.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
41,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Bývanie vo štvrtiach pozemských mestečiek aj veľkolepého Las Vegas utešene stojí. Teraz však musíte zachrániť ľudstvo kolonizáciou vesmíru, priamo na Mesiaci!

Vítejte na Měsíci! je hra z kategórie flip and write, v ktorej si budete postupne otáčať karty a na ich základe zakresľovať niečo do svojej hráčskej dosky. V tomto prípade budete osídľovať Mesiac. Nečakajte však jednu hru, ale rovno osem, ktoré síce spolu využívajú rovnaké karty, ale majú rôznych osem herných plánov. Budete tu zostavovať raketu, letieť na Mesiac a postupne ho kolonizovať. Každý ďalší scenár bude náročnejší. Táto hra obsahuje aj kampaňový mód, ktorý jednotlivé scenáre preväzuje do dlhšej kampane. Tvorcovia nezabudli taktiež na funkčné sólo.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexis Allard, Benoit Turpin
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje